Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van "joga2 boldogtalannak...

Van "joga2 boldogtalannak lenni az embernek azért mert elveszített valakit, miközben Nick Vujicicnak nincsenek végtagjai?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 00:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Általában azoknak szokták őt példának hozni, akik folyton nyavalyognak, és nem tesznek semmit, hogy jobb legyen, csak azt akarják, hogy sajnálják őket.

Ettől függetlenül meggyászolhatod az eltávozott szeretteidet, bosszankodhatsz egy sikertelen állásinterjú miatt, lehetsz letörve azért, mert elbocsátottak... stb. Csak ne ragadj benne az önsajnálatban, mert az élet megy tovább, és igen, van, akinek rosszabb, és mégis megtanult azzal együtt élni, pedig lehetett volna öngyilkos is. Hogy ez a fazon csak kirakatbábu vagy tényleg ilyen, őszintén szólva engem nem érdekel, mert tudok nem híres embereket is, akik kimásztak a szarból.

2017. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Meghallgattam Puzsér mondandóját, csak egyetérteni tudok vele.
2017. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van elég ember a világon, aki tényleg segítségre szorul. Az "önsajnáltatók" ostorozására szánt időt és energiát akár fordíthatnánk rájuk is.
2017. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!