Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ismerhetném meg önmagam?

Hogyan ismerhetném meg önmagam?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hívd meg egy italra magad vagy menjetek el vacsorázni és beszélgessetek.
2017. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Fejeld le a tükörben magad.
2017. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Önismereti tréningek. Brian Tracey és hasonlók. Nem egyszerű dolog, de tud érdekes lenni, ha valóban foglalkozik vele az ember. Figyelni kell az érzéseid, gondolataid. Utána lehet tudatosan irányítani őket.
2017. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a brian tracy és szabó péter féle "trénereket" kerüld messziről. próbáld ki magad különböző helyzetekben, tapasztalgass, gyakorolj. Meglesz az önismeret előbb utóbb
2017. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ülj le gondolkozni (ne félj, nem fáj!)

Tedd fel a kérdést az általad elképzelt helyzetekre és lehetséges reakcióra:

- igen, így tennék,

- nem, nem így tennék.

Amire 'igen' a válasz, az vagy te.

2017. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Harcmüvészet. A new age xarságot kerüld.

A harcmüvészet ek szellemi háttere csak a belső stílusoknak van, enélkül közveszélyes magamutogató leszel. Ezek jók: ,Thay Chi, Aikido. A többit kerüld el.

2017. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy figyelsz önmagadra. Figyelsz arra mit érzel, mit gondolsz. Mert az érzelmeid, és gondolataid vagy te.

Így bármelyik pillanatban egyre többet megtudhatsz magadról.

Például kiabálsz, veszekszel valakivel, utána hirtelen átgondolod mit is tettél, mit is éreztél. Rájössz, hogy téged x dolog érzékenyen érint, stb.


Lehet mindenféle tréningre járni csomó pénzért, vagy egyszerűen csak gondolkodsz..

2017. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Önmegfigyelés és önismereti csoport vagy egyéni foglalkozás képzett szakemberrel, ami hosszútávú dolog. Én jártam pszichodráma csoportba 2 éven át és nagyon hasznosnak tartom. De csak jól felkészült szakemberekkel, nem sarlatánokkal, egyébként csak lehúzás és többet árt, mint használ.
2017. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia:) én is pontosan így érzek és nem tudom elegem van mindenből már. én karatézni kezdtem egy kicsit segít de nem az igazi
2023. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!