Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, nem érzem...

Mit csináljak, nem érzem magam embernek?

Figyelt kérdés

Nos, a problémám az lenne, hogy 105 kiló vagyok, és ez főleg a hasamra van rárakódva, rengetegen azt hiszik rólam és mondják mintha 9 hónapos terhes lennék. 14 éves lány vagyok. Persze erre azt lenne a legegyszerűbb mondani, hogy fogyjak le, de ha ez ilyen könnyű lenne, akkor a világon csak vékony nők élnének... Inkább arra kéne valami tanács, hogyan fogadjam el magam, hogyan öltözzek.

A bajom csak azzal van, hogy a leghelyesebb fiúk hosszan megnézik az arcomat, aztán a hasamra néznek, aztán onnan már nem néznek többször az arcomra. Nekem nagyon fáj ez, és mivel kényszeresen eszek, falásrohamok, nem tudok mit csinálni, mert aki ennyire rászokott az evésre, annak aztán lehet mondani, hogy kezdjen el egészségesen étkezni. Persze tudok én salátákat, zöldségeket enni - de a csipsz, a sonka mellett.

Valami megoldás? Bármilyen válasznak örülök (bizonyos kereteken belűl) és akik azt írják hogy fogyjak le azok meg azt is írják le akkor hogy hogyan... előre is köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 21. 07:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

14 evesen 105 kilo? Mar ne is hragudj, de az rengeteg, es Neked se jo....

Ne akarj beletorodni, kuzdj a kilok ellen...

2017. szept. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj valamit. Ilyen korban annyi lehetőség van még. Tánc, úszás, röplabda, stb.

Minden akarat kérdése.

Az egészségtelen kajákat meg fokozatosan vond meg magadtól.

Esetleg próbálkozhatsz diétával is.

2017. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

160 grammos diétának nézz utána, sokakon segített már.

Nem kell éhezni, nem erről van szó...

Kényszeres evés stb miatt pedig kérj segítséget pszichológustól (iskolapszichológus vagy más)

2017. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Van egy módszer: Nem kell hozzá se sport, se éhezés. Kizárólag húst és zöldséget lehet enni... És tojást max. Fűszerezni, ízesíteni lehet. Nincs semmi cukor (gyümölcscukor se), nincs szén-hidrát, se tejtermékek. Viszont napi 5 (minimum) kell enni. Vagy 2 vagy 4 óra különbséggel, de a legoptimálisabb a 3. De a három óra között semmit. Azt se, hogy úgy a konyhából futtában megeszel egy szem mogyorót (amit amúgy sem szabadna). Egyáltalán nem éhezel napi 5 étkezéssel. Inni csak vizet. Csináld, amíg el nem éred a kívánt súlyt és utána szépen, lassan, vissza lehet állni, két hét, amíg lehet enni tejtermékeket, utána már szén-hidrátot is, utána már gyümölcsöt is, utána mindent. De a két hetes visszaszokást be kell tartani. Nem mondom hogy nem lesz kemény, de sehogy se fog menni (pláne 14 évesen ekkora súllyal), ha nem erőlteted meg magad. És legyünk őszinték... Én is ezzel fogytam le. Csaltam is. Amikor már nagyon ki volt a f4szom ettem pl sajtot. Vagy egy almát. De ezt nem ajánlom. Főleg a cukrot nem, mert az addiktív. Ja és a krumpli nem számít. Azt se szabad enni. Hetente 2-3 kilót lehet fogyni.

17f

2017. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
csak lusta vagy azert akarsz inkabb beletorodni, sportolj valamkit malacka, igy pasid se lesz, raadasul ez csak rosszabb lesz, 20 evesen hany kg akarsz lenni? 200?
2017. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Az előző válaszoló (5.( Hacsak ki nem törlik) egy f4szkalap suttyó proli, de annyiban igaza van, hogy (mondom én is voltam túlsúlyos) nem azért nem fogysz le, mert nem találták fel a működő módszert (ha komoly lenne ez a bizonyos evészavar már rég orvoshoz mentél volna), hanem mert lusta vagy. És aki volt valaha túlsúlyos és van minimális önkritikája az ezt pontosan tudja
2017. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Kedves négyes! A zöldség szerinted mi, ha nem szénhidrát? Komolyan érdekel.


Kedves kérdező! Én is a 160 grammos CH diétára esküszöm, nekem -15 kg 3 hónap alatt, apunak -28 egy év alatt. :)

2017. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

08:00 válaszoló.

Te úgy próbálod beállítani, hogy aki egy kövér ember, az egy értéktelen malac, és pasija sem lehet. Holott te vagy az értéktelen, hogy másokat malacozol, és így előre megítéled az ember helyzetét, és így mersz beszélni.

Ismered te az én sorsomat? Ismered az okát hogy miért eszek? Ha nem, akkor ne pofázz bele!

2017. szept. 21. 08:17
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért törődnél bele, hogy kövér vagy, ha zavar? Kezdj el egészségesen enni, aztán jöhet a sport. Éves zavarral pedig fordulj pszichológushoz.
2017. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak 14 éves vagy, anyukáddal menjetek el orvoshoz és ott beszéljétek meg a tervet.
2017. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!