Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már úgy hogy nem...

Voltatok már úgy hogy nem mozgat meg benneteket semmi és senki?

Figyelt kérdés
Mint gondolom sokan mások is és is sok rosz dolgon mentem keresztül.Minden ien sújos dolog után egyre érzéketlenebb lettem mintha tudat alatt védeném magam mindentől.Szeretteim elvesztése jóbarátaim akik meghaltak, kapcsolatok mik véget értek.Sok év után már oda jutottam hogy a melómba temetkezem nem akarok párkapcsolatot és mutatom hogy erős vagyok.Hogy lehet ennyire lelkileg elfáradni és elbarikádozni magam a külvilágtól?Hogyan tudnék ebből túllépni?Miért nem találom régi önmagam? Sokszor magamra sem ismerek bizonyos bizonyos helyzeteket mien bizarul kezelek.Imádtam nőkkel társalogni baromkodni mert imádom a nőket de nemrég egy majdnem velem egyidős lányt nagyon megbántottam és visszautasítóan hidegen viselkedtem vele mint sok másik kollegával is.Szerintetek kitudok ebből lábalni vagy maradjak ien, esetleg kérjek szakértő segítséget?Azthiszem félek a fájdalomtól csalódástól.

2017. dec. 4. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ja, most.
2017. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Reményvesztett vagy,elfogytak a terveid a jövőre,kiábrándult vagy.Ha elmennèl pszichológushoz,lehet hogy tudna segíteni,azért mondom hogy csak lehet ,mert nekem pèldául egyaltalán nem jött be,de az önfejlesztő hobbik,könyvek meg igen.Nekem ezek a videók is segítettek: [link]
2017. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező!Szerintem jól tennéd és jót tenne a lelkednek ha segitséget kérnél.Amikor padlón voltam,úgy éreztem elakadás van az életemben mentálhigiénés szakember segitségét kértem.Nem reménytelen a helyzeted, lehet már néhány beszélgetés után jobban is fogod érezni magad.
2017. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!