Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek en balhes kamasz...

Szerintetek en balhes kamasz vagyok?

Figyelt kérdés

Bulizni nem jarok csak neha kb 1 évben 1×-2×

Inni szoktam menni amikor van alkalmat ra de csak titokban. Cigizni nem cigizek. Pasim is van anyuek nem tudnak rola,bekamuzom nekik h matekkorrepre megyek es akkor talalkozunk este. Varosba max 9-ig vagyok. A jegyeim 2-esek 3-asok orulok h nem bukok

Rendetlen vagyok feleselni eleg durván szoktam de most visszafogom magam kb 1 hete. Hazimunkat kerulom egyszeruen nem erdekel... 16/L



2017. dec. 5. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, messze vagy a balhéstól, de az átlag alját súrolod. :p
2017. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nézd. Előbb utóbb benő a fejed lágya, és rájössz, hogy a saját magad életét nehezíted meg egy csomó dologgal. Tulajdonképpen a szüleid nevelésének a kudarca az, hogy fogalmuk sincs a sulibeli teljesítményeddel kapcsolatban, meg hogy mikor hova mész. Ugyanakkor a gimis jegyek nem jelentenek sokat, nem az határozza meg, hogy milyen ember leszel. Az érettségit húzd meg jóra, és ennyi.
2017. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Az érettségit ne rontsd el, illetve év végén se bukdácsolj. Ha nem szeretnél majd szívni 1-2 év múlva, már most kezd el építeni a jövődet, nyelvvizsga, külön felkészülések, stb. Tudod milyen rossz utolsó évre hagyni ezeket majd pár hónappal az érettségi előtt feleszmélni, hogy sehova nem fognak felvenni, mert annyira rosszak a tanulmányaid? Ha gyárban akarsz rohadni 3-4 műszakban, akkor folytasd így, de ha szeretnél valamit elérni, akkor kapd össze magad. A tanuláson kívül nagyjából rendben vagy, de a kamuzást is ajánlom beszüntetni.
2017. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A balhés nem ezt jelenti. Ez csupán annyi, hogy közted és a szüleid között az a minimális bizalmi kapcsolat sincsen meg, amitől emberi kapcsolatokat lehetne tartani.

Biztosan van oka annak, hogy titkolózol előttük, szóval ebben sosem csak egyedül a gyerek a hibás. A szülő is pont ugyanúgy hibás, mert a legnagyobb bizalommal feléjük kellene, hogy legyen egy gyerek.

A kapcsolat kialakítása, megtartása pedig mindkét fél oldaláról kell, hogy legyen erőltetve, különben nem működik.

2017. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

KAMU!! 11-21 20:54 Szerintetek én balhés kamasz vagyok?


Azóta sem sikerült rájönnöd,ki vagy,mi vagy? A pia és a pasi helyett gondolkodhatnál.

2017. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,az, hogy 16 évesen titokban iszol, pasizol és "örülsz, ha nem buksz" nem sok jót ígér, de végülis, mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja.
2017. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Tehát 16 évesen iszol, pasizol (TITOKBAN), a szüleid szemébe hazudsz, feltételezem, lopsz (mert a matek korrep gondolom, nem ingyen van), bukdácsolsz a suliban, pofátlan vagy, rendetlen és csak tespedsz otthon.

Igen, balhés vagy!

(Aki szerint nem, az szerintem elég nagy gáz. Nem csak az a balhés, aki a detoxban köt ki hajnalonta, vagy a rendőrségen - rosszabb esetben a hullaházban.)

Persze, ez alapvetően a szüleid hibája, mert "elfelejtettek" megnevelni. Most már lekéstek erről. Egyszer nem lesz szerencséd, és belekeveredsz valami nagyobb bajba, akkor már nehéz lesz felállni. Persze, úgy is dönthetsz, hogy összeszeded magad, és felnősz!

2017. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!