Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki elmagyarázza ennek a...

Valaki elmagyarázza ennek a logikáját?

Figyelt kérdés

Dióhéjban a történet.


Leveleztünk egy lánnyal. Alapból úgy indult, hogy semmi több mint baráti levelezés, adott pár közös érdeklődési kör.


Én sok mindent nem tudtam róla, csak a keresztnevét, ennyi, volt megkérdeztem a teljes nevét, meg hogy FB-n ne-e jelöljük be egymást, nem szerette volna, elfogadtam, Ő engem megkeresett mondta.


Felajánlotta egyszer, hogy találkozzunk, mert nem messze lakunk egymástól, én mondta, hogy nekem ez így kicsit gyors, hogy nem tudok róla sok mindent, meg nem is volt a legjobb az időpont.


Sértődés lett a vége, pedig én őszintén megírtam, hogy még miért nem, nem találtam ki semmi indokot, oké.

Rá egy napra, gondoltam kicsit azért oszlassuk az ellentétet, javasoltam, hogy egy ünnepek közti időpontban találkozzunk. Ennek meg az lett a vége, hogy ne is beszéljünk többet.


Most csak én nem értem, hogy ez miként jött össze, vagy tényleg én hibáztam?



2017. dec. 6. 19:30
 1/7 anonim válasza:
Ezt én sem értem, nem egyszerüek a nők
2017. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a következtetés számomra is ennyi volt, ennél többet nem tudtam belőle kihozni, gondoltam hátha valaki jobban megérti. :D
2017. dec. 6. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Sima. Ilyenfajta ismerkedésnél semmit sem szabad tutira venni, csak ha már ott vagy a találkozón vele esetleg. Csajok gondolnak egyet, bejön a képbe egy pasi, megjön a havi, beteg lesz a tengerimalac vagy bármi baromság és soha nem is válaszolnak többet. :D
2017. dec. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy ilyesmiről, csak esetleg nagyon távlati tervként volt szó, szépen fokozatosan, nem így durr bele, már ezt sem nagyon tudtam hova tenni. Tényleg lehet jobb volna betennem női szeszélynek aztán kész. :)
2017. dec. 7. 03:51
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Lapozni kell!
2017. dec. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam kapcsolatot vagy ilyesmi, szimpla baráti beszélgetés volt, úgy is indult, hogy ezt tisztáztuk, hogy a legtöbb mai egyszer lehetne baráti kapcsolat akár személyesen, de ilyen nagyon távlati tervként. Persze megy tovább az élet, nem is az, csak a logikát kerestem a dologban, de tényleg ez olyasmi amire sosem lehet magyarázatot találni. :(
2017. dec. 7. 04:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat próbáltam keresni a logikát női gondolkodásban, de 28 évem alatt csak arra jutottam, hogy időpocsékolás. :D
2017. dec. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!