Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány cm-től...

Szerintetek hány cm-től számít túl magas nak egy nő és egy férfi? Mennyi az a határ kb ami nagyon megnehezíti a párválasztást?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez elég változó, én 179cm vagyok, úgy gondolom olyan 1-2 centivel még lehet nálam magasabb a hölgy,de jobban preferálom az alacsonyabbakat. (max 10 centi)

Szerintem 190-195 fölött elég nehéz párt találni.

2017. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nők 180tól magasak szerintem, ferfiak 195től. De ez mindenkinek más:)
2017. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én 185 cm vagyok, én úgy gondolom, hogy hozzám egy nő 180 cm-ig jó, hogy ne legyen magasabb nálam ha felvesz egy magassarkút. Férfiakat 190-195 cm-től gondolom magasnak
2017. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy 188 centis lány tetszik, és nem gondolom, hogy túl magas lenne, pedig én csak 183 cm/F vagyok.
2017. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nálam az én magasságom a mérték. Ha magasabb nálam (~177), akkor magasnak számít. 185 felé már semmiképpen nem mennék
2017. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

165 cm/nő vagyok.

Nekem 175-180 centi fölött már túl magas egy lány, így is lehet nagyon csinos és arányos, csak nekem már nem tetszik, furcsa, ha valaki ilyen magas. Egy lányt ismerek, aki 180 körül van és amúgy nagyon jó a stílusa és nagyon szép, de járni nem mernék vele (ha fiú volnék vagy bi), meg néha azért zavarba jövök a közelében, olyan picinek érzem magam. :D Persze egy vele egymagas, vagy magasabb srácnak simán bejöhet, sőt, tuti, hogy odavannak érte.

Pasiknál én is a 195 fölöttit mondanám túl magasnak, bár személyesen nem ismerek ekkora férfit. :D

Szerintem a párválasztást csak a nagyon extrém szélsőségek nehezítik meg igazán, de még azok sem feltétlenül. Tuti mindenki ismer legalább 1 olyan párt, ahol a hölgy jóval magasabb, vagy a férfi extrém magas és le kell hajolnia a barátnőjéhez, vagy hasonló.

Azért ha valaki alapvetően ad magára és karban tartja a túl magas/túl alacsony testét, és mellé még a személyisége is megnyerő, akkor nem lehet gondja a párkereséssel. :)

Én speciel örülnék egy 1.95 magas pasinak, tök cukinak tűnnék mellette és bármit le tudna venni nekem a felső polcról. :D

2017. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!