Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél mennyi az elvárt alsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mennyi az elvárt alsó jövedelem határ egy 30 év körülinél ha átlagos külsejű nem helyes férfi?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 08:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%
Mikre oda nem figyelnek ezek a férfiak:)
2017. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
A "jövedelemhatár" nem függ össze a férfi külsejével. Ugyanannyi, mint egy jóképű férfi esetében: el tudja tartani magát, legyen biztos háttere és mondjuk néha megengedhessen magának egy kis pluszt: étterem, nyaralás stb. Én legalábbis így élek, és ezt "várom el" a másik féltől is...
2017. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

#3:

"Soha nem dolgoztam még, nem állok a saját lábamon. "


Próbáltál valami jó szakmátr megtanulni?

Mit teszel azért, hogy változzon az életed?

2017. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés már a legelső szónál el van rontva. Nőket fel lehet osztani min. 2 kategóriára:

1. plázatöltelék rongyrázós, munkakerülő, műveletlen, zéró intelligencia a köbön,

2. dolgos, szerény, átlagos külsővel és nem k.vás ruhákkal.

Csak a pontosabb tisztázás miatt írtam és ennek függvényében érdemes számolgatni is.

Minthogy mi válaszolók nem vagyunk ott, hogy te Kérdező mi alapján szelektálod a nőket ismerkedéskor, ezért egy objektív felosztást mindenképpen kellett tennem.28N

2017. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen " alsó jövedelemhatárokból" indulsz ki, sehová sem jutsz...de legyen nettó 150 ezer...ne így most jobb??? Nem hiszem...az én jövedelmem viszonxlag magas, de ez sosem volt szempont a párjamnál..
2017. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, sok helyen azt olvasni,hogy legyen min. egy lakás,inkább ház, autó, min. 300 ezer nettó fizetés. A valóságban meg azt látom,hogy sok gyári vagy segéd munkásnak barátnője, felesége van. Gyárban pedig nen kap az ember 300 ezret, ha nem vezető beosztásban van.
2017. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Havi, 499999 forint, de pozitív elbírálásba fogsz részesülni, ha közben kapsz havi 3-4 ezer eurót is.
2017. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
2017. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas és felszínes vagy kérdező!!
2017. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ha nem vonzódom a férfihez, akkor a fejére is állhat meg lehet milliós fizetése is, nem fogok vele összejönni. Az megint más kérdés, hogy nekem nem a médiaideál tetszik általában, így olyan sosem lesz, hogy munkanélküli segílyből élő vagy otthon a tökét vakaró csávóval összejöjjek csak azért, mert izmos :D. Más kérdés, hogy olyannal akkor sem, ha tényleg tetszik.


Ami nálam elvárás: ne alkalmi munkákból éljen és ne legyen fizikai közmunkás (én Budapesten élek... aki itt fizikai közmunkás, az vagy nem akar dolgozni, vagy nagyon buta, és itt már hozzáállásbeli problémák is vannak). Az nem hátrány, ha 100e megvan, de többet nem várok el kifejezetten. Párom 100-120e között keres, mert teljesítményarányos bérezésben van, és ebbe beleszámolom az esetleges betegszabit is. Én 250et keresek.


28N

2017. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!