Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 évesen sose lesz már...

22 évesen sose lesz már legjobb barátom/barátnőm?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban kinéztek a többiek, hogy milyen csendes, visszahúzódó vagyok. A hajammal piszkáltak, hogy milyen száraz, miért nem szedem a szemöldököm.

Gimnáziumban sok barátom lett, de amint vége lett és jött az egyetem, majdnem az összes hátbaszúrt.

2 év kihagyás után elkezdtem az egyetemet.

Nyitottam mások felé, beszélgettem, mégis egyedül vagyok. Két barátnőmmel elmentünk az adventi vásárba, és egymással beszélgettek, amikor lemaradtam a tömegben, észre se vették, sőt.

A suliba letiltottak a lányok, amikor ismerősnek jelöltem őket a neten. Az egyik elfordult, amikor meglátott.

Végig kitűnő voltam, sokat tanultam. Sose vágtam fel ezzel. Mégse vesz senki komolyan. A párkapcsolatomban is ott aláz meg a párom, ahol tud. Ha kiállok magamért akkor hülyének néznek az emberek.

Mondok egy példát. Pár napra felfüggesztettem a facebook fiókomat. Miután újra volt, rámírt az egyik "barátnőm", hogy mi volt a baj, utálom az embereket? Mondtam neki, hogy semmi baj nem volt. Erre ír, hogy jó akkor biztos utálod az embereket van ilyen.

Egyszerűen sose fogadja el senki, ha mondok valamit. Húgom 18 évesen kihasználja a családot, ha meg felszólalok, én vagyok a rossz.

Sehol nem találom a helyem, és még az sincs, hogy 22 évesen elmegyek valahova. Sose szólítanak le, ha meg barátkozok, kudarcba fullad. Múltkor megtetszett egy fiú, bejelöltem facebookon, és letiltott.

Külsőleg pedig szépnek mondanak a FIÚK is, mégis. Egy olyan fiú, aki ISMER, miért tilt le engem?

Más lánynak bókolnak, engem meg a párom is ócsárol, hogy nem vagyok szexi.

A barátokkal is ha elmegyek bárhova, nem figyelnek rám.

Egyáltalán mi értelme így az egésznek? Olvasok, filmezek, tanulok, tehát elvagyok magamba, de soha senki nem becsül meg. MINT EMBERT.


2017. dec. 7. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Más lánynak bókolnak, engem meg a párom is ócsárol, hogy nem vagyok szexi."

Akkor szakíts vele. Miért hagyod, hogy megalázzon?

2017. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem csak szimplán szar emberek vesznek körül. Majd elmúlik. Tanulj (ha még nem végeztél egyetemmel), barátkozz ismeretlenekkel, ne a környezetedből (akár internetes ismerkedés, beszélgetés fórumokon, chat oldalakon, stb.) Aztán amint lehet, húzz el otthonról, sőt akár a városodból is.
2017. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Miért van még párod ha nem jó a kapcsolatotok?

Miért nézel máris más fiúk után, ha még nem szakítottatok?

Lehet tényleg van valami gond a belsővel is.

2017. dec. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még most 33 évesen is szereztem egy nagyon jó barátot... most kezdtem egy iskolát és ott találtunk egymásra... ha eljársz valamilyen közösségbe és kommunikálsz, nyitsz az emberek felé, lesz barátod... ha gyakorikérdéseken sírsz és trolloktól kérsz tanácsot, akkor meg nem lesz soha...
2017. dec. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz.Bármikor lehet szerezni jó barátokat.Már 30felett írtam be én is egy hétvégi főiskolát,ott is nagyon sok nagyszerű emberrel ismerkedtem meg.Meg eljárok különféle közösségekbe,egy önfejlesztő csoportba meg egyéb rendezvényekre.Néhány évvel ezelőtt volt egy nagyon komoly csalódásom egy barátban,az nagyon megviselt,de mára már másként élem meg az emberi kapcsolataimat és sokkal jobbá is váltak.

Kedves kérdező,úgy látom az önbecsülésedet kellene megerősítened meg kijelölni a saját személyes határaidat az emberekkel való kapcsolatodban.Ha eleve van egy határozott fellépésed az emberekkel szemben akkor nem mernek úgy beléd kötni és nem fognak meglepődni ha kinyilvánítod a nem tetszésedet.Az is lehet nem jó helyen keresed a barátokat.Ezért kellene új dolgokat kipróbálnod.Ami a párodat illeti a helyedben elgondolkonék az igazi-e számodra.Aki aláz másokat nem hinném,hogy egykönnyen változata rajta.

2017. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!