Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak, csak lelki fájdalom...

A férfiak, csak lelki fájdalomtól sírnak?

Figyelt kérdés
Van egy idősebb (mostoha)fiutestvérem,és amióta ismerem(6 év) egyszer sem láttam elgyengülni.Volt már mellette autóbalesetem,mikor neki három bordája tört el,egyszer szemem láttára esett le 4-5 méterről,eltörte a lábát,de nem sírt.Nemrég arra értem haza,hogy a nappaliban a telefonját nyomkodta és valósággal zokogott.Mikor meglátott szó nélkül felment a szobájába,mintha misem történt volna.Utólag kiderült,hogy a négy éves kapcsolata akkor ért véget.Az utóbba pár hónapban már említette,hogy megkérné a lány kezét,akiről kiderült,hogy három hete rendszeresen csalta.A fréfiak,csak lelki fájdalom miatt sírnak,vagy ez egyénfüggő?
2017. dec. 7. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez egy bizonyos életkor után így van. Én ugyan nő vagyok, de tényleg csak nagy lelki fájdalom hatására tudok sírni, és felnőtt nőkön és férfiakon is ezt látom, hogy a fizikai fájdalomnál maximum könny folyik a szemükből, de az nem sírás, csak olyan, mintha hagymát vágnál. Fogászaton, vagy baleset esetén akkor se tudnék sírni, ha akarnék.

Talán annyi az össz különbség, hogy a nők hajlamosak meghatódni pl. filmen, vagy kisebb hülyeségen. De apámat is láttam már könnyezni a meghatottságtól, szóval ez sincs azért kőbe vésve :)

Remélem nem baj, hogy nő létemre válaszoltam.

2017. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%

Én az utóbbi néhány évben azt tapasztaltam, hogy könnyebben elérzékenyülnek a nőknél (pl. a meghatódás jeleit testbeszéd formájában vettem észre náluk...) Nem feltétlenül sírással fejezik ki, hogy milyen gazdag érzelemvilággal rendelkeznek.


Üdv: 43/N

2017. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Nekik ha leviszi a lábát a vonat röhögve kibírják
2017. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Apám pl. zokogott, mikor a ripityára tört csuklóját tette helyre az orvos - pedig kapott érzéstelenítőt.


Kedvesem viszont még jól belerúgott mérgében és fájdalmában az ágy lábába, amikor eltörte a kislábujját.

2017. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként is csak lelki fájdalom miatt szoktam sírni.
2021. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!