Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az ha csendesebb...

Miért baj az ha csendesebb visszahózódó típus vagyok?

Figyelt kérdés
A munka helyemen állandóan azt kell hallgatnom hogy csendes vagyok pedig én nem tartom magamat csendesnek eltudok besziletni ha van téma de engem nagyon zavar hogy mindíg ezt hallgatom hogyan kezeljem ezt
2017. dec. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szrd le, minek foglalkozol mással? Én is csak akkor beszélek ha nyomós okom van rá, vagy ha jófej ember van a közelemben, pont nem érdekel, hogy bárki másnak erről mi a véleménye.
2017. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, ha csendes vagy, az a baj, ah nem illeszkedsz be az ottani közösségbe és csak ülsz, mint egy kuka a sarokban. Mivel a másik oldalról nem ismerjük a szitut, így erre nagyon nem lehet mit mondani.
2017. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahogy viccesen kellene reagálni. Vagy kerek-perec megmondani, hogy te nem érzed magad visszahúzódónak, ezért baromira zavar, hogy mindig ezzel piszkálnak. Vagy visszakérdezni, hogy mégis mi nem tetszik a viselkedésedben.
2017. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A haraggal azonosítják, azzal, hogy nem érdekelsz, nem szólítalak meg, nem érdelkődöm utánad. Esetleg tépelődsz valamin, amire megoldást keresel. Nem érzed jól magad abban a közösségben, klikkesedni sem akarsz.

Szemet szúr, ha csendben vagy. Átkell gondolnod ki volt az az illető, akinek hatására bezárkoztál. Nem természetes, mivel minden gyerek érdeklődő, és nyitott, sokat kérdez.

"- A bácsinak miért van ilyen nagy orra?

- Pistike hallgass! Ilyet nem illik kérdezni.

- Úgyan hölgyem, ami igaz az igaz. Az orrom azért nagy, mert sok mindenbe beleütöttem, amihez semmi közőm."

2017. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondják, mondjuk aki ezzel piszkál, az tényleg jogosan teszi, mert én csak azzal nem beszélgetek, aki nem érdekes vagy utálom :D Ha olyanokkal vagyok körbevéve, akiket szeretek, be nem áll a szám. Olyanokkal viszont nem tudom, miért kéne beszélnem egyáltalán, akikkel amúgy nincs semmi közös témánk és nem érdekel a véleményük semmivel kapcsolatban sem.
2017. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csendes vagy csak szeretsz önmagadban elgondolkodni , elmerülni kicsit elszakadni a világtól és úgy átértékelni mindent. Szerintem az ilyen emberekből válnak majd a bölcsek.
2017. dec. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!