Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autótulajdonos hölgyek!...

Autótulajdonos hölgyek! Elárulnátok, hogy ti milyen kocsival jártok illetve, hogy mi a végzettségetek?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen végzettség mellet (érettségi, egyetem azon belül milyen képzés) ti milyen kaliberű autót engedhettek meg magatoknak (márka, típus, évjárat). Az is érdekelne, hogy a nőket en bloc mennyire érdeklik az autók. Azért ebbe a kategóriába írtam, mert a jövedelemtől függő egyéni ízlésetekre lennék kíváncsi. Én a nők körében eddig csak két végletet tapasztaltam: Kicsi városi női autó (Mini, Fiat 500, Opel Corsa) versus batár nagy SUV (X5-X6, Q5-Q7, XC90 stb.).

Az autótok adatai mellé feltétlenül írjátok oda, hogy milyen területen dolgoztok milyen végzettséggel!

Egy kort is írjatok, ha nem gond. Mindenkinek köszönöm.



2017. dec. 2. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Könyvelő vagyok, 40 éves, Fiat Stilo.

[link]

2017. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

24 eves vagyok

erettsegim van

peugeot rcz 2012-es


imadom .

2017. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2: A pasik gondolom hatványozottan végigstírölnek a lámpánál, főleg ha jó csaj vagy. :D
2017. dec. 2. 14:51
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
jaja, kérdező, nyilván nem az érettségiből van az autó, hanem valamelyik stírölő kantól. :D
2017. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4: Nem értem... Nem egy AMG Merciről vagy 6-os BMW-ről van szó (márpedig a luxuspi***k ennél nem adják lejjebb). Simán tud venni érettségivel is a kedves kommentelő egy használtan 3-5 milliós RCZ-t ha mondjuk van egy fodrász/műkörmös vállalkozása kiterjedt ügyfélkörrel.
2017. dec. 2. 15:06
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Lamborghini Diablo gt, 601-es Trabant ezekkel járok dolgozni. De hétvégente előkerül a BMW I8 és a Tesla S is, meg hosszú utakra a 1969-es Camaro. Utóbbinak a 25literes átlagfogyasztása nagyon pénztárcabarát.


Bevásárolni Caterpillar 797-es modellel járok. Nagy a csomagtartója, minimális anyagi kárral parkolóhelyet mindig találok vele. :D

2017. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Citroen c4 10 éves autó, szeretem.


30on felül, jelenleg eladó-logisztikus-ügyfeles (elég sok munkakört magába foglal az az egy fránya állás, de ez van).


Én sem értem az ilyen vérpistikéket, ha látják, hogy egy nőnek picivel jobb autója van, pánikolni és gúnyolódni kezdenek, mint a hülyegyerekek a homokozóban.


Egyik barátnőm terepjárót vett, mondta, hogy le akarták róla beszélni, nem női autó stb. Azóta vígan használja. Ő vállalkozó, de nem a kitartott fajta.

2017. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

https://www.youtube.com/watch?v=e2QbiR93Ksk

Ezzel járok bevásárolni.

2017. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2006-os H Astrám van, főiskolai végzettség, szállodai mindenes, 32 éves.
2017. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kerdes enyhen ertelmetlen, mert kihagytad belole a sima izlest, vagy igenyt.

Pelda a munkahelyemrol, 4 csaj, 25-27 evesek, mind a 4 hadnagy, mind a 4-en vegigjartak a katonai sulit, mind kisfonokok a parancsnok utan, egesz szep fizuval.

Es egy Dacia Duster, Skoda Superb, Chevrolet Malibu es egy G Astra. Pedig az utolso is megtehetne hogy jobb autot vezessen.

2017. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!