Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez? Előfordul...

Mitől lehet ez? Előfordul sokszor velem hogy csak úgy rámjön a sírhatnék pedig nincs is rossz kedvem. Nem vagyok mérges, ilyenkor csak feszült, és legtöbbször el is sírom magam.14 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Legutobb akkor jelentkezett mikor hazajöttünk a tengerről pedig ott nagyon jól éreztem magam itthon pedig csak sírnák.

2012. aug. 23. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... 16/L
2012. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális serdülőkorban. Nekem úgy egy- másfél éve volt ilyen időszakom, amikor csak úgy elsírtam magam, pedig semmi bajom nem volt. Szerintem az iskolai stressz, meg a hormonok. :9 16/L
2012. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most kezdesz el stresszelni, megterhelés etc ez a korszak az egyik legnehezebb (ha nem a legnehezebbb) nyugi elmulik
2012. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!