Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tettetek volna a...

Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Ez még valamikor szeptemberben történt, csak most jutott eszembe és érdekel, mások hogy reagáltak volna egy ilyen szituációban :D

Szóval épp ültem a buszon az iskolából hazajövet, amikor felszállt egy nő és megállt épp mellettem, nekem háttal. Erre egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy ott mászik egy poloska a hátán és eszembe jutott, hogy szólhatnék neki, de nagyon félek a poloskáktól, meg szinte minden ilyen ízeltlábú lénytől és féltem, ha szólnék neki, ahogy odafordulna hozzám, rám ugrana a poloska, de akkor komolyan szívrohamom lett volna. Szóval úgy döntöttem, inkább nem mondok semmit és közben magamban imádkoztam az életemért. Közben végig rajta tartottam a szemem a poloskán és láttam, hogy felmászott a nő válla felé, onnan át gondolom a mellkasára és eltűnt, szóval fellélegeztem, de pár másodperccel később megláttam rajta 2 másik poloskát is :"D Hát azt hittem, elsírom magam. Szerencsére kb 2 megálló múlva leszállt a kis poloskáival együtt és egyik se ugrott rám, vagy legalább is nem vettem észre xD

És amikor hazajöttem, elmeséltem anyukámnak is ezt a csodás élményt, erre lehordott, hogy miért nem szóltam annak a nőnek, hogy poloskák mászkálnak rajta, én is elvárnám fordított esetben, hogy szóljanak. De nem értette meg, hogy szólni akartam, csak tényleg nem mertem, mert féltem, ha megszólítanám és megfordulna, azok a kis genyók a hátáról rám ugranának és tényleg nagyon durva rovarfóbiás vagyok, itthon is, ha találok akár csak egy katicabogarat is pl. a szobámban, utána órákig nem merek visszajönni. Vagy pl. nyáron meg szoktak jelenni azok az ezüstös pikkelykék a házban és sajnos a fürdőszoba után az én szobám a kedvenc helyük, na ha pl. egy olyat látok a falamon, vagy akár az ágyamban, tényleg nem bírok visszajönni, amíg valaki ide nem jön és meg nem öli, meg még azután is, hogy ki lett iktatva, órákig a szemem sarkából látom őket és a bőrömön is érzem, mintha mászkálnának rajtam, pedig igazából nincs is rajtam semmi...És a poloskáktól még náluk is jobban félnek, mert azok még repülni is tudnak és büdösek is, meg sokkal nagyobbak..

Ti a helyemben mit csináltatok volna? Nagy szemétség volt, hogy nem mondtam neki, hogy tele van bogarakkal? :/


2017. dec. 10. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, lehet sértésnek vette volna érted, hogy mit szól neki egy idegen, hogy bogaras.
2017. dec. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
A kérdés nem az, hogy mit tettünk volna, hanem, hogy te mit teszel, hogy legyőzd a fóbiád. Mivel ezen eseménynél te a fóbiád rabja voltál nem számít, hogy egy nem fóbiás mit cselekedett volna, mert nem érzi a félelmeid.
2017. dec. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A poloska nem bír bántani semmi baja nem lett tőle, még ha darazsak lettek volna akkor megérteném a kérdést de igy mit számít?? Mellesleg jó igénytelen lehetett a nő maga vagy a ruhái büdösek lehettek ha igy meglepték a poloskák:D
2017. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Pfú, bazzeg! Majd egyszer a melóban az irodában bejön neked 1 bogár, órákig nem fogsz utána dolgozni? Kezeltesd magad...
2017. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!