Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan pörgök, kapkodok,...

Állandóan pörgök, kapkodok, rohanok, hogy lehetne lassítani?

Figyelt kérdés
Van amikor azt veszem észre, hogy a házból kijövök és a kocsiig is szaladok holott nem indokolja sokszor semmi. Kocsival is megyek, dúródok állandóan. Ha meg valahova menni kell akkor eljészülök időbe majd addig szöszmötölök amìg rittig rohanás van.

2017. dec. 11. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nagyon szeretem a "kapkodós típusú" embereket, szerintem hihetetlenül szórakoztatók tudnak lenni kívülről nézve, ahogy folyton rohangálnak, mint pók a falon :) Muszáj volt megfogalmaznom ezt a szubjektív véleményt is, nem tudtam volna kihagyni.


Ameddig nincs negatív kihatással az eredményre, addig szerintem teljesen mindegy, hogy milyen úton jutsz el odáig. (ebben az esetben) Tehát például szerintem nem baj, ha egyszerre csinálsz kapkodva három különböző dolgot, ha dolgod végeztével azt tapasztalod, hogy semmilyen hiba nem csúszott bele. Szerintem egyáltalán nem kell megváltoznod, ameddig nincs negatív következménye a kapkodásodnak.

2017. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi negatívuma van, hogy nem vagyok nyugodt szinte sose, ami már engem is zavar.
2017. dec. 11. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán érdemes lenne megvizsgálni a pajzsmirigy hormonokat.
2017. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyi negatívuma van, hogy nem vagyok nyugodt szinte sose, ami már engem is zavar.
2017. dec. 11. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont szerintem a rendszerezés az, amit el kell kezdened. Felírni, hogy mik az aznapi teendők, tematikusan intézni a dolgokat, egyszerre csak egyhez nyúlni stb...
2017. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én néha kapkodok, mind egy félőrült, néha meg lassú vagyok mint a szamár :D
2017. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magas Vérnyomás beállítása fokhagyma salátával.
2017. dec. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állj le a Red Bullal!
2017. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!