Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell állandóan az...

Miért kell állandóan az emberek arcába tolni, hogy éppen hány ember halt meg különböző, brutálisabbnál brutálisabb dolgokban?

Figyelt kérdés
Állandóan az megy a hírekben, hogy megölte, megerőszakolta, brutális balesetben meghaltak, felrobbantotta. Ha éppen nálunk nincs horror hír, akkor külföldről importálnak: Kínában szakadékba zuhant egy busz, 27 halott. Bangladesben bombát robbantottak, 300 halott. Stb. Meg ez a másik dolog, hogy egyes csatornák már lassan többet foglalkoznak külfölddel, mint Magyarországgal. Szinte állandóan Németországgal, USA-val, Franciaországban foglalkoznak. Szerintem ott fele ennyit sem foglalkoznak Magyarországgal.

2017. nov. 21. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
*Franciaországgal
2017. nov. 21. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nagy része ezekre a hírekre fog rákattintani. Az senkit nem fog érdekelni, hogy elkészült a bicikliút Kiskunfüred és Récetomaj között. Viszont lehetőséged van megválasztani, hogy mely csatornákat, weboldalakat nézed. Nekem például ritkán tolnak ilyet az arcomba.
2017. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézz csak M1-et, és probléma megoldva. :)
2017. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az M1-en meg csak a politika megy. Az sem jobb.
2017. nov. 21. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi legyen a híradóban se a tragédiák se a politikai események nem érdekelnek, személy szerint én az olyan hírnek nem látom értelmét mikor pl az a hír hogy új elefánt bébi született az x állatkertben. Szóval akkor végül is mi menjen a híradóban? A politika a tragédia és a katasztrófa az aminek hír értéke is van szerintem.
2017. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mennyiséggel van itt gond. Lehet mindenből, csak mértékkel.
2017. nov. 21. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell tévét nézni és probléma letudva.


Alapból nincs értelmes műsor, szóval... :D

2017. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A tudományos csatornák azért nem rosszak.
2017. nov. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!