Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valakiről ránézésre...

Hogy lehet valakiről ránézésre megállapítani a nemét?

Figyelt kérdés
Ez így elég fura lehet,de manapság egyre többször történik meg velem,hogy pl.látok egy egész helyes fiút,akiről kiderül,hogy lány,mert esetleg ha leszorítja a melleit,és alapból fiús ruhákba jár,vagy valami,akkor honnan lehet felismeri arc alapján valako nemét? Mert test alapján nyílván van különbség,de vannak olyan férfiak is,akiknek nagy,lányos szemük van.
2017. dec. 11. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Már velem is volt hogy nem tudtam eldönteni hogy valaki milyen nemű.

A kérdésre válaszolva nem tudom talán ha hallod ahogy beszél, a hangjából.

2017. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem gondoltam volna, hogy egyszer majd ilyesmin kell törnünk a fejünket.:(
2017. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Szakállas nők világát éljük!!!
2017. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy. Van vagy 20 fele nem, manapsag mar nem lehet tudni, ki minek hazudja magat.
2017. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Pont úgy, ahogy megkülönböztetsz egy embert, meg egy szemetes zacskót. Máshogy néznek ki és kész. Ha nem sminkelnek valakit direkt ellenkező neműnek, akkor egyértelmű, hogy ki milyen nemű, ha neked nem, akkor lehet el kell menned szemészhez (de komolyan).
2017. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
altalaban azert arcbol is meg lehet mondani siman, 1-2 kivetel akad, aki olyan hatareset, nem nagyon lehet eldonteni ranezesre
2017. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Láttam már megtévesztő eseteket, amikor én is gondolkodóba estem, hogy na akkor ez most milyen nemű is lehet, de azért a legtöbb esetben meg lehet különböztetni.
2017. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ritka kivételtől eltekintve, ránézésre is megállapítható még ma is.
2017. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a hangját nem hallottad, akkor esetleg megnézheted a kezét, mert az ujjak eléggé árulkodóak tudnak lenni. Amúgy nyugi, ez csak tini korban zavarhat össze, felnőtt korban már nyilvánvaló lesz mindenkinek a neme, akivel találkozol.
2017. dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

Nekem konkrétan van egy ismerősöm, aki egy nagyon szép lány volt, de rájött, hogy ő fiú, és elkezdte hormonokkal tömni magát. Aztán most kiderítette, mégse akar fiú lenni.

De ezt már szőrösen, nagy izmokkal, férfias arccal, 19 évesen.

A nyugati baromi fejlett világban meg nyomják ezt a gender izét, azt hiszik, csak úgy hipsz hopsz nemet tud váltani valaki.

Aztán egy életre kinyírják magukat a gyógyszerrel, sosem áll vissza a hormontermelés, 40 éves korukra cukorbetegek lesznek, bőrelváltozásokkal, elhízva, depressziósan.

2017. dec. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!