Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki eltudná nekem ezt...

Valaki eltudná nekem ezt magyarázni?

Figyelt kérdés
Az emberek többsége egyszerűen érthetetlen mindíg a nehéz utat választják és még ha kitűznek egy célt akkor is nem hogy a könnyebb oldalán oldják meg hanem saját maguknak megnehezítik és nem értem hogy miért csinálják ezt. Meg a másik hogy sokszor egy 30 éves férfi sem válalja a következményeit annak amit mond. Ezt én nem értem esküszöm. Meg ami tényleg furcsa az a segnyalás milyen gusztustalan már ez. Attól jobb lesz a szakmájába ha tövig benyalja magát?
2017. dec. 11. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Persze: nem mindenki szereti az unalmas életet, benyalással gyorsabban, többre viheti.

Egyébként meg ez nem "ez", hanem "ezek". Teljesen különböző kérdések, legközelebb külön írd ki őket.

2017. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát, a mi a seggnyalást illeti: sajnos nálunk, ez az érvényesülés leggyorsabb útja. Csak gyomor kell hozzá...
2017. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam hogy ezek hanem ez mert elfogadom hogy vannak ilyen emberek csak nekem ez a fajta "stílus" furcsa.
2017. dec. 11. 23:02
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy a többség magának nehezíti meg a kitűzött cél elérését? Sokszor bizony a nehezebb úton kell járni ahhoz, hogy becsületes maradj, a könnyebbik út korántsem biztos, hogy a jó út is egyben.
2017. dec. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább az a könnyebb út ha valakit a teljesítménye alapján ítélnek meg mint ha tövig benyalja magát. Attól szakmailag képzettebb nem lesz.
2017. dec. 12. 07:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is külön kérdések, de a kérdezõ furcsa módon összefüggésbe vonja õket.
2017. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Attól függ kedves kérdező, kinek mi a célja.:D
2017. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, Egy kívülálló átlátja az adott problémát× és jobb megoldással oldaná meg mindig az adott ×, mint aki benne van a slamasztikában. Ez mindig is így van;

2, Sokan vagyunk így, talán mert jobb nem szembesülni a nagy büdös valósággal;

3, Nem feltétlen lesz jobb a szakmájában - ez csak az igyekezetén múlik -, de lesz egy viszonylag stabil helye.

2017. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!