Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma jött meg, holnap pedig...

Ma jött meg, holnap pedig színház! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit csináljak?

Ma jött meg, holnap meg színházba megyünk az osztállyal, és egy eléggé hosszú darabot nézünk meg.

Arról meg ne beszéljünk, az ilyen helyeken óriási sor szokott állni a mosdóknál...meg nem szeretném, hogy az ott várakozó két tucat ember a matatásomat hallgatná.

Valakinek esetleg ötlete?



2017. dec. 12. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Én ha színházba mentünk simán otthon maradtam inkább pihenni. Miért ne tehetnéd meg te is ezt?
2017. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a legnagyobb ob tampont vettem és betétet is raktam nehogy átázzak ilyen esetekre.

Munkahelyemen is így szoktam, ettől nem áll meg az élet.

2017. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már kifizettük a jegyet, és nem hinném hogy megengednék hogy otthon maradjak.
2017. dec. 12. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tampon betéttel, én is így dolgozom, fehérben, kórházban.

Ha át is ázik a tampon akkor sem lökéshullámszerűem érkezik a vér, amikor felállsz.

2017. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet akkor én is így fogom, remélem nem történik majd semmi.
2017. dec. 12. 17:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el mosdóba a színdarab előtt vagy legalábbis indulás előtt, és tegyél új betétet. Aztán az előadás után is menj el egy mosdóba, a színháznál vagy máshol. Néhány órát máskor is kibírsz csere nélkül, nem hagynám ki emiatt az előadást. De amiatt se aggódj, ha egy női wc-ben valaki meghallaná, hogy betétet cserélsz, ez teljesen természetes, semmi ciki nincs benne, nyugodtan állj be a sorba a színháznál is. Ez lehet buta kérdés, de előadás közben nem lehet wc-re menni? Olyankor biztos nem annyira nagy a sor.
2017. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot.

Nem hinném, hogy ki lehet menni a darab közben, de ha lehetne is, a tanár akkor is bent tartana.

És nem hinném, hogy megtalálnám a helyemet, mivel nem pici ez a színház.

2017. dec. 12. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
A színházakban általában pirosak a székek
2017. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tampon+betét kombinációt ajánlom. Ha dolgozni fogsz, akkor sem maradhatsz otthon emiatt. Tudom, milyen kellemetlen, de meg kell oldani.
2017. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú a darab, akkor valószínű két felvonásos, így a szünetben lesz lehetőséged elmenni mosdóba
2017. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!