Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régi álmom válna valóra. De a...

Régi álmom válna valóra. De a családom nagyon ellene van. Most mégis hogy döntsek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Csak hogy az elehén tisztázzam...nem vagyok beképzelt, sem okostojás. Nem szeretek közvetlenük központban lenni, és sosem mutogatom magam rettentő feltünően mint néhány oszztájtársam.

Ezektől függetlenül van egy álmom. Kislányként imádtam énekelni és énekes szerettem volna lenni, később megismerkedtem a színházzal és szerelem volt első látásra. No mostanra ezt a kettőt kombináltam és musical színész szeretnék lenni.

De a szüleim ha meghallják otthon elröhögik magukat. Ugyanígy a tesóim is. Ettől mindig elkeseredek és leteszek az álmomról.

De most változtatni szeretnék..Mondjanak bármit.

Szeritetek mennyi esélyem van szembeszálni a családommal az álmomért?



2016. jan. 23. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért nevetnek ki? Van bármilyen tehetséged? Ha igen, akkor érdemes megpróbálni. Ha nem, akkor nyilván azért nem vesznek komolyan, mert tudják, hogy semmi esély nincs rá.
2016. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Eddig azt hittem hogy nincs ilyen tehetségem. De egyszer énekeltem egy osztálytársamnak (aki nem a barátom szóval nem elfogult velem) És azt mondta hogy énekesnek kéne mennem.

Ezért is döntöttem úgy hogy mondhatnak bármit engem nem érdekel

2016. jan. 23. 11:48
 3/15 anonim ***** válasza:

És a színház mit szólt hozzá?

Ha ott is elröhögik magukat, akkor érdemes lenne mégegy "független szakértőt" bevonni!


Ha van valami ismerősöd színház környékén tőle kérhetsz segítséget hogy hogyan tovább.

2016. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy osztálytárs nem feltétlenül hozzáértő.

Azt hittem, hogy azért már próbálkoztál, pl. énektanárod a suliban, vagy valamilyen színjátszókör. Ha még sehol sem mérettetted meg magad, akkor ez valóban csak egy álom.

Tegyél érte, hogy kiderüljön, hogy lehet-e belőle valami. Akkor majd a családod is komolyan vesz.

2016. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésből sehogy sem jön le, hogy a családod az utadba állna... Szólj a szüleidnek, hogy szeretnél ilyen helyekre járni, és kész. Nem kell ezt túldramatizálni.
2016. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha tizenéves, akkor először is keress a környéketeken színjátszócsoportot, ahova csatlakozhatsz és színpadi gyakorlatot szerezhetsz. Emellett menj el zeneiskolába, ha énekelni szeretnél, ahhoz zenei képzettség sem árt. Esetleg erről az énektanárod kérdezheted.

Nekem van több musicalszínész ismerősöm, régről ismerem őket, mindketten fiatal koruktól kezdve amatőr csoportokban énekeltek, játszottak. Mellette zenei alapképzettségük is van (onnan ismerem őket, csak én nem éneklek).


Nem kell szembeszállnod a családoddal, csak ezt kezdd el csinálni. Előttük pedig ne mondogasd az álmod, csak hogy elmennél ebbe a színjátszócsoportba. Ez így egy teljesen jó hobbi, aztán utána meglátod, egyáltalán mennyire megy, érdekel-e eléggé. Illetve olyanok kérdését is érdemes majd kikérni, akik értenek a dologhoz (bocsi, de az "osztálytárs, aki nem barát" szakmailag nem kompetens). Énektanár, színjátszókör vezetője, akik reálisan meg tudják ítélni, hogy tényleg érdemes-e foglalkoznod a dologgal. Ha igen, akkor valószínűleg egy segítő mentort is szereztél a személyükben, mert mindenki szereti, ha a tanítványának álmai, céljai vannak, amiben ő segítheti és utána büszke lehet rá :)

2016. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Azért, mert nem reális álom.

Én is jól tudok énekelni, és ezt nem csak egy osztálytársam véleményére alapozom. De tudom, hogy nem lehet belőle itthon megélni, úgyhogy ez van. Nőj fel!

2016. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, 1000 minusz! Mit fáj az neked, ha ő nem olyan mint te, és legalább megpróbálja?
2016. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Minek szállsz szembe a családoddal?Itt a hiba!


Ha tudod magadnak finanszírozni akkor senki ne szóljon bele mit csinálsz.

2016. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Megpróbálni megpróbálhatja, de azért ne ez legyen a főcélja, vagy legalább legyen valami B terve, mert ez így magában kevés.
2016. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!