Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 25 éves szájából hiteltele...

Egy 25 éves szájából hiteltelen a legtöbb ember számára ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy társasági ember így fiatalon, szerencsére olyan munkám van amiből legalább el tudom szórakoztatni magam, és nem unatkozok, nőtlen vagyok, van egy járműparkom, ami most 2 autóból, 3 motorból és egy quadból áll, amikor ráérek, vagy unatkozom áttörölgetem őket, egyrészt ez a hobbim és ezekért élek, szeretem a sebességet, kérdeztek a családról is, amiről csak annyit mondok a kíváncsi embereknek, hogy nem szeretnék elköteleződni, talán ebből kifolyólag élek egyedül, mert így azt csinálok amit akarok, és senkihez sem kell igazodni, beszámolni arról mit csinálok.


Ugye a legtöbb fiatal, 30-as évei felé járó ember feladja, vagy kénytelen lesz feladni az elveit a családalapítás miatt, mert vagy nem fér össze a kettő, vagy választani kell a két dolog között, azonban ha a saját érdekeit nézi, rámehet a kapcsolata is, ilyen szempontból engem ez nem érint, és ezt szeretném elkerülni.

Egy középkorú ezen most még röhög, mert azt gondolja sok különc volt akit elvakított a rózsaszín köd, és észre sem vette hogy gyerekes apuka lett.


Azonban én úgy gondolom vannak ilyen megöregedett emberek akik felett milliomosan ment el az élet, mégis túlélték, mert ha nem is volt állandó nő az életükben, boldogultak máshogy.


2017. dec. 12. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiteltelen. Úgy éled az életed ahogy akarod. Az lehet, hogy furcsa mások számára.
2017. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #1 válaszolóval. Úgy éld az életed ahogy te szeretnéd. Ne törődj másokkal. Ne állj be a tömegbe.
2017. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én már 13 évesen túl voltam ezen a döntésen, akkor még azt gondolták, ez változni fog. Nagyjából 20-23 éves korom körül tette fel anyám a kérdést: "egyedül akarsz élni?" kicsit már megrökönyödve, nem olyan legyintősen, mint korábban. Akkor kénytelen volt ezt tudomásul venni, bár egy darabig még abban a hiszemben élt, hogy viaskodom az elköteleződés és a szabadság között - olvasott pszichológiai könyveket, ahol gyakran írják, hogy a mai fiatal férfiaknak ez a nagy kérdés az életében - nem tudom, biztos így van, de én mindig is el voltam köteleződve a szabadság mellett annak zen-buddhista ellentmondásosságának derűjével. Mostanra pedig már általában megértően viszonyulnak hozzá (33 vagyok).
2017. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem sem hiteltelen de még "megtalálhatja zsák a foltját". Miért ne jöhetne az életedbe egy hasonló érdeklődésű vonzó nő akivel együtt törölgethetnétek a mocikat.:D Csak azt akarom mondani, hogy nem feltétlenül kell választani család és hobbi között pláne ha mindkettőtök hasonló gondolkodású. Ismerek egy vadász házaspárt, teljes, boldog életet élnek és a vadászat körül forog az életük.
2017. dec. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ott bukik az elmélet, hogy nem igaz hogy a legtöbb 30-as ember feladja. Pusztán átértékelődnek idővel a prioritások. Viszont a legtöbb ember képes összeegyeztetni a hobbit, értékrendet a családdal.
2017. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, sokkal többen gondolkoznak így a korosztályunkból, mint gondolnád. Nem tudom és nem is az én feladatom megítélni, hogy ez jó vagy rossz dolog, úgy vagyok vele, hogy amíg felettem nem ítélkeznek és nem szólnak bele, hogy éljem az életemet, addig én sem teszem ezt másokkal. (Más kérdés, hogy a részedről érzek némi előítéletet azokkal szemben, akik nem úgy élnek, mint te, de ettől most eltekintek, mert nincs kedvem vitatkozni.)

Az viszont hihetetlen, hogy képes voltál begépelni egy öt soros bekezdést. Már-már lenyűgöző, tiszta barokk körmondat. :D

2017. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!