Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz az hogy általában...

Tényleg igaz az hogy általában a gyenge emberek keménykednek mindenkivel?

Figyelt kérdés
Haverom szerint azok akik belekötnek mindenkibe ( pl csak úgy beszol az utcán hogy megver stb stb) azok általában gyenge tehetetlen emberek, verekedni sem tudnak, aki tényleg eros es tud is verekedni az meg nem közeledik, csak ha baj van akkor verekszik védi meg magát illetve azokat akik fontosak neki, igaz lehet ez?? Mert vegulis szoktak mondani amelyik kutya ugat az nem harap. Mit gondolsz??

2017. dec. 11. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha fizikai erő és bunyó tudás szintjén nem is mindig igaz, amit feltételezel, de más szempontokból mindenképpen gyengék. Mentálisan, szellemileg az ilyen egyedek az átlag alatt szoktak teljesíteni, és tele vannak komplexusokkal, szorongásokkal, lelki aberrációkkal a gyerekkorból, amit ilyen agresszív kirohanásokkal kompenzálnak
2017. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, engem 2 darab izmos nagydarab cigány kezdett el rugdosni minden ok nélkül szerencsére eltudtam futni.
2017. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat ezeknek ez a taktikájuk minimum ketten de általában meg többen csapatban támadnak kötözködnek, igazi patkányok, egy bandával az oldalán bárki lehet kemény.
2017. dec. 11. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Valahol igaz. Én dolgozom két ilyen emberrel is, míg én kint és bent is önmagam vagyok, tehát nálam nincs az hogy két arcomat mutatom, míg ők bent játsszák magukat, a kapun kiérve pedig csendben mennek hazafelé minél hamarabb.

Tisztán látom olyankor hogy milyenek a valóságban

2017. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaz, de nem fizikai értelemben.
2017. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Agyilag hülyék az biztos hisz épesszű ember nem kötekedik csak úgy. És ha szerintetek egyszer egy ilyen alak kapna egy kiadós verést azután is igy viselkedne?? Mondjuk egy 120 kg os kigyurt kopaszba úgyse köt bele a nyomorékja, csak olyanba mer akibol nem nézi ki hogy megbirja verni.
2017. dec. 11. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek csak akkor ugrálnak, ha ott van körülöttük a többi agymenő, szóval van benne igazság.
2017. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen mert ha problémája van akkor nem a többi ember elött keménykedne mert ha baja esik még engem zárnak börtönbe.Mert itt az önvédelmet büntetik a törvények igy nem nehéz.
2017. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen értelemben.

Fizikailag - akik gyengék beszólogatással próbálják kompenzálni a gyengeségüket. Hátha nem bántsák őket, megfélemlítést keltenek.

Én tudok verekedni, mégsem szólok be az utcán. Még ha kérdezik, akkor sem mondom meg.


Pszichikailag - a "parasztok" szólogatnak be a másiknak, ilyenek a cigányok is. Ha társaságban vannak oda mernek szólni, mert például egyedül vagyok, de visszaszólni nem fogok. Semmi kultúra nincs az ilyen emberekben. nem érdekli azt, hogy a másikat megsérti.


Az, hogy ha valaki jól elkeni, és hogy tanul-e a hibájából. Szerintem nem. Lehet kicsit visszavesz a pofájából, de befejezni nem fogja.

2017. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!