Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják nekem azt hogy...

Miért mondják nekem azt hogy úgyis bent vagyok a városban mindennap ezért végre csajozzak be?

Figyelt kérdés
Valóban bent vagyok a városban mindennap és sok lányt látok de mégis hogy csajozzak be??? Mennek az utcán a lányok csak nem fogom zaklatni őket, mindenki megy valahova meg amugyis csak úgy megszolitani hogy lehetne?? Hogy kepzelik ezt egyesek??

2017. dec. 13. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanmár! Ez egy akkora idióta baromság. Nekem sem sikerül erőből/dühből/döntésből becsajozni. Vagy bevonzzuk/bevonzanak minket vagy nem. A mentorom szerint mindenki akkor toppan az életünkbe, amikor itt van az ideje. Se előbb se később. Így ezt siettetni értelmetlen.

A gondolat teremtő ereje a tudatalatti segítségével azonban egy olyan dologra képes, amit magam is tapasztaltam/tapasztalok, tehát nem hablaty.

Becsukom a szemem, ellazulok, afféle meditatív állapotba hozom magam, az időt is rászánva, és nyugalomban, hogy nem nyitnak rám, nem telefonálnak stb. Elképzelem magamat vizuálisan és úgy, hogy egy vonzó fényesség vesz körül és a lányokat vonzza, mint a kivilágított ablak a bogarakat. Elképzelek lányokat, akik mosolyogva jönnek hozzám. Aztán elengedem a dolgot és elmegyek bulizni. Na feleséget nem, de táncpartnert, csókolózó szimpatizáló lányt sok esetben ezzel be tudtam vonzani.

2017. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ezt az idióta közhelyt hogy szólítsd le a lányokat az utcán csak pár idióta szokta hangoztatni.
2017. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyílván nem úgy értik, hogy az utcán csajozz be, hanem járt eseményekre vagy bulikba, ahol tudsz ismerkedni.
2017. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Sajnos simán megtörténim az is hohy 5-6-8-10 buli elmegy észrevehető csajozás (legalább egy pozitív visszamosoly) nélkül. Nekem konkrétan a kedvem ment el az egésztől. Amikor meg társkeresőzők ott meg a rejtett sérelmeket és frusztrációjukat élik ki a phuntzee-k, meg kötekednek úgy hogy az sem pálya. Nekem konkrétan az egész csajozástól felfordul a gyomrom már.
2017. dec. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az erdőben és a szánás szélén könnyebb leszólítani másokat, mint az utcán?
2017. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom milyen az élet a szánás szélén, mert nem tudom mi az a szánás.

De azt meg kell hagyni, hogy a csajozáshoz interaktív szemkontakt szükségeltetik. Azaz hiába kezd a fiú szemezni egy lánnyal, ha az (úgy tesz mintha) észre sem veszi, viszonzásra sem méltatja. Sajnos a nők nem igazán bátorítják a srácokat etéren. Nem azt mondom, hogy a csajnak kell kezdeményezni, de a hűvös kőszikla fadarab közönyösség nem éppen a jó út erre.

2017. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bumm, ezt megkaptam. Már írni sem tudok :) szántás akart az lenni, csak nem ettem reggel elég T vitamint.
2017. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!