Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Korombeliek, nektek mennyi...

Korombeliek, nektek mennyi szabadidőtök van? (17-18)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ahogy idősödöm úgy csökken a szabadidőm.

Most végzős vagyok gimiben és igazából hétköznaponként egyre kevesebb unatkozás van. Emlékszem pár éve bőven belefért egy hétfő délutánba több óra Counter-Strike, egy film és utána még mindig volt több órám amikor csak unatkoztam és gondolkodtam, hogy mit csináljak.


Átlag hétköznap fél hétkor indulok el itthonról (busszal járok) suliba és fél négyre érek haza. A vicc az, hogy itthon sosem tanulok/írok leckét, de mivel mostanában egyre több osztályzásra kerülő beadandót kell megcsinálni, ezért kb mindennap van itthoni sulis dolgom. A házi feladat mellett el-elszüttyögök 1-2 Youtube videóval, evéssel, zenehallgatással, beszélgetéssel és hopp, hirtelen már este 8, nekem pedig valamiért elég sok alvásra van szükségem, ezért 9 körül már fekszem.


Pl ezen a hétvégén szombat délelőtt dolgozom, szombat este pedig megyek bulizni, ami miatt a szombat éjszakám, de még a délutánom nagy része is úgymond "kárba megy". Ehhez hozzájön, hogy mivel vasárnap reggel 7-re érek haza legkorábban (busz miatt), ezért fáradt leszek és vagy a délelőttömet vagy a délutánomat alvásra kell még szentelnem, tehát mondhatni a teljes hétvégémet feláldozom egy buli miatt.


2017. dec. 13. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. Ahogy idősödsz, az egyre több szükségszerű felelősségvállalás el fogja vinni az idődet. Ehhez még az is hozzájön, hogy minél idősebb vagy, annál inkább úgy érzékeled, hogy gyorsabban telnek az évek. Az élet ezért gyönyörű, egy gyorsuló zuhanás az egész, ahol bármibe kapaszkodhatsz, nem használ, mert az is zuhan veled együtt. Mire kettőt pislogsz, már családod lesz, saját lakásod, és majdnem leélted a fél életed.
2017. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg... Napi 18-20 óra átlagban (alvást beleszámítva).

Amúgy estire járok

2017. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. pont ugyan így vagyok ezzel én is csak én 11. Es vagyok xD

De a sok beadandó elkészítése nekem is elviszi az időm.

Na igen a hétvége szombat estétől vasárnap reggel 10-ig el is megy az idő a buli miatt, na és utána még egésznap gyötör a másnaposság..

17/f

2017. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!