Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelkileg terrorban tartom a...

Lelkileg terrorban tartom a szeretteim, hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés
Rengeteg tunet van es sose vettem eszre magamon, maximum halvanyan sejtettem, most viszont mindennel szembesitettek. Hogyan tudnek megvaltozni? Egyenlore azt sem tudom pontosan, h melyik jegyek azok a szemelyisegemben, amiken valtoztatni kell, es aztsem, hogy hogyan fogjak hozza. Hogyan tudnek valtoztatni, vagy kihez forduljak segitsegert? A hangulataimtol fuggoen vagy kedves vagyok, vagy egy zsarnok, aki mindenkinek elveszi az onbecsuleset, raadasul allattomos modon, iranyitva ot. Tudat alatt csinalom, es az onbizalomhianyos emberekkel megjobban. Nem direkt modon, sosem akartam ilyen lenni. Egyszeruen egyik hangulatomkor kedves vagyok es rendes es jofej, maskor meg mindenkit megfelelmlitek allatomosan.

2017. dec. 14. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Kit értesz szeretteid alatt, anya, apa, testvér, vagy netán van saját családod, férj, feleség, gyerek, gyerekek ?
2017. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Azt, amit amit a Fideszes nyugger üzent Vona Gábornak: "Haljon meg!"
2017. dec. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Azzal segítesz nekik, ha elkülöníted magad tőlük, egyedül biztos jobb lesz neked.
2017. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Baratok... En mindig azt hittem, h jofej vagyok, kozbe epp az ellemtete. Az elkulonites jootlet, de akkor is szeretnem ezt megoldani, h az mas embereknek mar je okozhassak problemat:(
2017. dec. 14. 08:34
 5/10 anonim ***** válasza:
A bunkó emberek mindig azr hiszik, hogy ők jófejek... Egyébként pszichológus, de nem sok reményt fűzök hozzá. A magadfajta nem változik.
2017. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En teljes mertekben megertem, h igy gondolod. De nem szeretnek ilyen maradni, egyszeruen egesz eletemben ez ellem kuzdottem es kiderult, h en vagyok ez.
2017. dec. 14. 09:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Rengeteg tunet van es sose vettem eszre magamon, maximum halvanyan sejtettem, most viszont mindennel szembesitettek."Ez a mondat kulcsfontosságú lehet.Azért vagy ilyen,mert sérelem ért,hogy ezzel szembesítettek.Azt írod tudatalatt csináltad,nem vetted észre.De mélyen legbelül valami sérelem okozza ezt.Lehet ez egy olyan sérelem amire már nem is emlékszel,de a hatása mélyen benned van.Egy pszichológus tudná megmondani.Ha tartósan leakarsz számolni ezzel a dologgal,akkor okvetlenül keress fel egy szakembert.De amellett ha úgy döntesz felkeresel egy szakembert, neked is nagyon erősen kell akarnod megváltoznod és keményen dolgoznod önmagadon.Megtenned minazokat az intézkedéseket amiket a szakember javasol.
2017. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mar van egy csaladterapeuta aki dolgozik velem es a csaladommal, beszelni fogok vele errol. Nagyreszt neki is koszonheto, h rajottem, illetve egy masik szemelynek. Koszonom szepen utolso. :)
2017. dec. 14. 13:07
 9/10 A kérdező kommentje:
illetve a tobbieknek is koszonom.:)
2017. dec. 14. 13:27
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös, már azzal a változás útjára lépett, hogy szembesíti magát a rossz énjével. Igenis lehet változtatni, csak akarni kell. Ha velejéig romlott lenne a kérdező, akkor nem is tette volna fel a kérdést. Szóval van remény.
2017. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!