Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes csak a jó csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes csak a jó csajok miatt lefogyni és kisportolni magam vagy elég a jó személyiség, mert a szépség úgyis relatív, mert mindenkinek más a szép és lehet egy jó csajnak pont az elhízott férfiak az esetei?

Figyelt kérdés
Nekem nyilván nem, de nem vagyunk egyformák és lehet valakinek pont a macis pasik az esetei, illetve ugye tudjuk a GYK-ról is, hogy az ízlés nem külső függvénye.
2017. okt. 12. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, szerintem fogyj le és sportolj, mert a kommunikációs készségeddel nem sok sikert fogsz aratni.
2017. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Tapasztalatból mondom, hogy a "mackós" férfiak csak az elhízott nőknek tetszenek. Ha csinos, vékony barátnőt szeretnél, akkor fogyjál le és legyél sportos. És a sportos alatt nem az anorexiás gilisztát értem, hanem a széles vállú, vastag de mégis szálkás férfiakat. Bizony ha szép és csinos és fiatal csajt akarsz, akkor neked is le kell tenned az asztalra egyet-s-mást. Nem várhatod azt, hogy "ó, a szépség úgyis relatív, vagy jön egy 20 éves Jennifer Aniston akinek az elhízott férfiak az esetei".

Elárulom a helyzetet: Ilyen hozzáállással, nem fog jönni. Lehet ámítani magad, de csak az idődet vesztegeted vele.

2017. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Tapasztalatból mondom, hogy a "mackós" férfiak csak az elhízott nőknek tetszenek"


Akkor az igény mégis külső függvénye vagy ezek szerint azok a kövér csajok átverik a férfiakat?

2017. okt. 12. 18:01
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen tapasztalat. Én is voltam már 12 kilóval több, sokkal kevesebb izommal rajtam. Akkor egy ilyen tipikus "mackós" pasi voltam, enyhe pocakkal és ilyen pufi fejjel. A vékony csajok tetszettek, de csak "teltkarcsú" hölgyeknek jöttem be. És pont a saját anyám mondta, hogy vagy elégedjek meg a húsosabb csajokkal is, vagy akkor én is legyek olyan testalkatra mint amilyen lányt akarok magam mellé. Ne várjak el többet, csak azt amit én is nyújtani tudok. És igaza lett.
2017. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

4-es.


Én vékony férfi vagyok,és vékony nőt szerettem volna mindig is. Soha nem jött össze,mert jóképűbb és izmosabbat akart az összes nő... Nos ez nem így megy. :)

2017. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
#5 Épp erről beszélek. Az, hogy vékony vagy egy férfinál édes kevés, nesze semmi kategória. Az csak a nőknél elég önmagában véve is. Egy férfinál mondom: széles váll, férfias test, szálkás izomzat (a jó ízlés határain belül)
2017. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Akkor én biztos ufó vagyok... párom macis alkat és imádom. Nekem csak az ilyen alkatú pasik tetszenek... És nem tartom magam elhízottnak. 164 cm vagyok,55 kg. Úgyhogy mindenkinek más a tapasztalata. Nekem tetszenek a macis,ducibb pasik.
2017. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Egy csaj sem érdemli meg hogy miatta akarj megváltozni...
2017. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Aki csak azért akar lefogyni meg sportolni, hogy ezzel becsajozzon az régen rossz úton jár. Ilyet nem másért csinálok, hanem magamért. Alap dolog.

De amúgy lehetsz te akármilyen kisportolt, ha személyiségben 0 vagy. Itt is napi szintű a "miért nem kellek a csajoknak?" és akkor leírja, hogy pedig ő sportol meg izmos meg jóképű stb.

A kérdés csak az, hogy ez neked jó-e így, hogy elhízott vagy. Ha jól érzed így magad, szerinted így tökéletes vagy, akkor nem kell a csajozás miatt megváltozni. Viszont ha nem érzed így jól magad, akkor ne törődj bele a helyzetbe.

2017. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

"De amúgy lehetsz te akármilyen kisportolt, ha személyiségben 0 vagy."


Annyira bírom, hogy valaki csak feltesz egy kérdést, hogy érdemes-e fogynia és sportolnia. Erre megkapja egy mondat alapján, hogy személyiségileg egy 0. Miért is? :D

2017. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!