Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tudom, hogy egyetlen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy egyetlen nő sem fog elfogadni olyannak, amilyen vagyok, akkor nem is érdemes csajt keresnem, ugye?

Figyelt kérdés
Ismerve magam, szerintem elég kevés az esély arra, hogy barátnőm legyen. Bizonyára, mert nehéz velem szót érteni, kommunikációs készségem pont, hogy nem az erősségem. Enyhén klausztrofóbiás is vagyok.... Külsőleg elégedett is vagyok, van önbizalmam is bizonyos dolgokhoz. Szoktak érni sikerélmények is.

2017. máj. 5. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
És miért olyan biztos, hogy nem fog senki elfogadni? Konkrétan saját magad gáncsolod ki ezzel a hozzáállással, saját magadat szabotálod, még mielőtt bármi esélyed lenne.
2017. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Egy pszichológust esetleg, de azt is csak akkor, ha van igényed rá.
2017. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én sem értem, ha sikerélmenyed is volt, akkor nem lehet menthetetlen a helyzet.

A kommunikációs készség pedig fejleszthető, saját tapasztalatból hallottam.

2017. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez de buta hozzá állás, szociálisan 0 vagyok a kommunikáció ebből kifolyólag elég nehezen megy másokkal és én meg tériszonyos vagyok (elég rendesen)...Akkor most én is mondjak le a szerelemről?
2017. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ez de buta hozzá állás, szociálisan 0 vagyok a kommunikáció ebből kifolyólag elég nehezen megy másokkal és én meg tériszonyos vagyok (elég rendesen)...Akkor most én is mondjak le a szerelemről?



igen

2017. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Még jó, hogy ezt nem a magadfajta értetlen marhák határozzak meg, ha nem veszed ki az iróniát a szövegemből akkor sajnálom... kocka cukrot neked ;)
2017. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy ezt nem a magadfajta értetlen marhák határozzak meg, ha nem veszed ki az iróniát a szövegemből akkor sajnálom... kocka cukrot neked ;)



pofád az van,rámbó

2017. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
XD Neked meg szöveged apukám, nagyon nagy király vagy, hogy kimásolod a szövegemet aztán alá írsz valami irdatlan hülyeséget... Gratula!
2017. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
nebeszélj vissza
2017. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
És fokozza XD
2017. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!