Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent ha 16 évesen...

Az mit jelent ha 16 évesen nem félek az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Azt jelenti hogy tiszta hülye vagy, amiért még csak gondolsz is rá.
2017. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
A kamaszok azt hiszik ebben a korban hogy az övék a világ bármit bármikor megtehetnek.Anyukádat megkérdezted már erről?Nem?Ha az én gyerekem kérdezne ilyet visszakézből adnék neki olyan nyaklevest hogy elfelejtené még azt is hogy min gondolkodott.Ne légy önző!Mert ez az!Csak magadra gondolsz.Gonosz kis izé vagy... 🙁
2017. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Azt jelenti, hogy nem vagy meg agyilag erett. Csak a gyerekeknek nincs felelemerzetuk, mert nem gondolnak bele a kovetkezmenyekbe. Na meg a nagyon oregek, de ok mar amugy sem tudnak tisztan gondolkodni.


Ettol nem bator vagy, csak siman hulye.

2017. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

1. Csak azt hiszed, hogy nem félsz tőle.

2. Tényleg nem félsz tőle.

2017. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Azt, hogy gyökér vagy.
2017. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem félnél tőle, már megtetted volna. Ergo igenis félsz tőle.
2017. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Az ongyilkossagtol lehet, hogy nem felsz ... de a halaltol biztos!


Valojaban en sem felek az ongyilkossagtol, mert tisztaban vagyok vele, hogy soha nem fog eszembe sem jutni. Miert is felnek tole?

2017. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
7-essel értek egyet, az öngyilkosság nem olyasmi amitől félni szoktak az emberek, mert nem egy külső, tőled független fenyegetés. (Ha nem vagy alvajáró, vagy hasonló akkor normális esetben legfeljebb az öngyilkos gondolataidtól félhetsz szerintem.)
2017. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Én nem féltem megtenni. Gyógyszer, aztán hosszában felnyestem a karom (ha hosszában vágsz akkor sokkal gyorsabban vérzel el).

Csak megtaláltak mikor még volt valami minimális pulzusom, de már ájult voltam.

Bevittek a kórházba, összevarrtak, kimosták a gyomromat.


Szóval tulajdonképpen nekem most nem kéne itt lennem.

Amúgy semmire nem emlékszem, sűrű sötét feketeség. Szóval már végképp nem félnék, ha valamiért menthetetlennek találnám az életemet.


Szóval bekussolhat mindenki aki azt mondja hogy "mindenki fél". Nem, egész egyszerűen mindenki reménykedik hogy talán nem kell megtennie, talán még jobb lesz. Aztán vár az utolsó cseppig. Mikor valami miatt már tényleg menthetetlennek tűnik, akkor egy igazán erős ember képes leküzdeni a gyerekes félelmet a fizikai fájdalom felett. Igazából ott is csak az első 1 perc fájt, amíg magamnál voltam, és éreztem hogy esik a vérnyomásom, és zsibbad mindenem.

2017. dec. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6

Ezzel a logikával félsz megvenni egy autót, mert ha nem félnél tőle már rég megvetted volna :D

Ez nagyon nem ilyen egyszerű.

2018. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!