Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10-11 évesen már cigiznek,...

10-11 évesen már cigiznek, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársam (L11), akit már küldtek fel igazgatóhoz is cigi miatt, meg már több gyerek is észrevette, közöttük vagyok én is.. És az anyja az leszarja, és még engedi is neki...

2017. dec. 5. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ötödik-hatodikban lett ez menő, én most 18 vagyok.

Nagynéném mesélte, hogy ő korában 14 éves korra már lazán szívta mindenki.


Bár azzal nem értek egyet, hogy a szülők engedik neki, de maga a dolog nem újkeletű.

2017. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mit gondolok, változtatni rajta nem tudok.

Nem én neveltem a kölkeket.

.

A szülőről viszont nincs jó véleményem. (Igaz, azzal sem változik semmi.)

2017. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hogy sajnos nem olyan ritka dolog ez, főleg, ha az anya, szarik a gyerekre.
2017. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
természetes szelektáció
2017. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt hogy, elviném államigondozásba ha már 11 évesen nem érdekli a gyereke.De ugye nem lehett mert a szülö tegye tönkre a gyereke élettét.
2017. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyennel még otthon Magyarországon nem találkoztam .. Viszont itt mikor az angol 8éves(jo ha volt annyi) kiskölök megállított ,hogy adjak egy szál cigit igen megdöbbentem .. és ez náluk normális .
2017. dec. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!