Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 < évesen már nem vagyok...

22 < évesen már nem vagyok fiatal?

Figyelt kérdés

Kihagytam az egyetem után pár évet, most is kihagyok, tehát éppen töltöm a 23. ha egyetemre megyek jövőre.


Szóval nem lennék fiatal pl:

- Egyetemre menni

- Nyelvtanulni

- Érettségizni, újraérettségizni

- Pályát válltani

?


Hátránynak érzem a korom.



2017. dec. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 vagyok és egyetemre fogok menni, jelenleg nyelvet tanulok.

Most ha a te logikádat követem akkor kösse föl magát mindenki 25 felett?

2017. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány az életkorod, még fiatal vagy, mondhatni nagyon is, a húszas éveid elején jársz, emiatt ne aggódj. Nálad idősebbek is járnak még egyetemre, sőt, én esti gimnazistaként 50 fölötti emberekkel járok érettségizni. Tudom, hogy ez nem nyugtat meg, de nem vagy sem elkésve, sem lemaradva, fiatal vagy, és még rengeteg lehetőség és idő áll előtted, nehogy azért mondj le valamiről, mert már elmúltál 20. Én 23 leszek, mire leérettségizek.
2017. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem vagy fiatal, ne viccelj már...

Valaki 40+ évesen vált pályát. Sosem késő fejlődni.

2017. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

23 évesen ez még abszolúte nem veszett fejsze nyele


Nekem bsc-n volt olyan csoporttársam, aki 26 éves koráig asztalosként dolgozott, majd gondolt egyet, újraérettségizett, és jelentkezett egyetemre menedzser szakra. Csúszás nélkül elvégezte, és most 'irodai' munkás (illetve team leader). De másik kettőt is tudok kapásból ugyan ott, akik előtte OKJ-t végeztek, s azzal dolgoztak, míg az alapszakos diplomájukat 28 évesen vették át.


De most msc-n (külföldön) két olyan csoporttársam is van, akik közül egyik 25, másik 27 évesen kezdte a bsc-t, mert előtte egyik dolgozott, másik katona volt.


Szóval nem gond a korod.

Annyit tudok ajánlani, hogy ha nappali tagozaton csinálod, mindenképpen keress szakmába illő 'diákmunkát'-gyakornoki lehetőséget, így bár 'idősebben' végzel, ez még sem hátrány, lévén hogy egyetem alatt szereztél valamennyi szakmai tapasztalatot.

hajrá

2017. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne, igszi maruzsálem vagy... na ne hülyéskedj már!
2017. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem pörög a B oldal, addig fiatal vagy.
2017. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy tanulni sosincs késő. Mindig van lehetőség újra építeni csak erőfeszítést kell venned magadon aztán bele vágni.
2017. dec. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!