Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az emberek általános...

Mi az emberek általános véleménye arról, ha a lány magasabb, mint a fiú?

Figyelt kérdés
Természetesen párkapcsolatról beszélek, és nem 2-3 centiről van szó, hanem mondjuk a lány 185 centi, a fiú meg 170. Az ilyet alapból elítélik annak ellenére, hogy senki nem tehet a magasságáról, és hogy épp kibe szeret bele?
2017. dec. 15. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze az embereknek ahhoz, ki-kivel van egy párban?

Miért kellene elítélni?

2017. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, csak az általános tapasztalatom az, hogy röhögnek rajtunk.
2017. dec. 15. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Hazudozásnak nem lenne értelme, inkább kimondom: A Nagyátlag bizony azt fogja erre mondani, hogy "ez a férfi egy törpe", illetve, hogy "ez a nő egy trampli". Természetesen a kérdésednek megfelelően, az általánosságra alapozva.
2017. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek altalaban beszologatnak. S raadasul nem a vadidegenek, hanem pont az ismerosok. Ez alaashatja a kapcsolatot sajnos. De ha eros a kapcsolat, akkor nem lesz gond. Mindenkit le lehet szarni, senkinek semmi koze hozza.
2017. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát általánosság alapján nem létezhet olyan, hogy két ember beleszeret egymásba külsőségektől függetlenül, egymás belső értékeire alapozva (legalábbis ritka). Igazából mi magasról teszünk rá, röhögjenek csak. Van magamnál alacsonyabb haverom (igen, én vagyok a fiú), akkor neki lesznek még problémái, ha nem tanulja meg letojni a dolgokat, mint én. Értem én, hogy a férfi jelenti a "védelmezőt", de akkor is tartom, hogy senki nem tehet róla, mekkorára sikerült... :D
2017. dec. 15. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ez mennyire látványos. A minimális általában észre sem vehető, a látványosról meg az átlagos vélekedés az, hogy szokatlan. De egyébként én úgy vagyok vele, hogy ha a két ember boldog együtt, nem fontos mások véleménye.
2017. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom, hogy kinek mi a véleménye. Én 184 cm/f vagyok, a barátnőm 188 cm, és szeretjük egymást. Teljességgel hidegen hagy, hogy ki mit gondol erről. Ha valaki szeretné a nemtetszését kifejezni, nekem megteheti, de nem nagyon ajánlom.
2017. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem még a tanárom is szólt be , hogy miylen már hogy alacsonyabb vagyok mint a csajom pff
2017. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Számít kinek mi a véleménye?


Ha valaki mások véleménye alapján dönti el hogy ki legyen a párja az elég jellemtelen és gyenge ember.

2017. dec. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 164, párom 173 cm, de senki se szólt be még nekünk. Én szoktam inkább viccelődni ezzel. :D 23/F
2017. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!