Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erre hogyan kéne reagálnom,...

Erre hogyan kéne reagálnom, leginkább 17-20 éves lányok véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés

Hosszú a sztori, aki elolvassa és válaszol annak nagyon megköszönöm.

7 éve ismerek egy lányt( y). Y-nal együttvoltunk összesen több mint egy évig. Ebven volt egy megszakítás. Együtt nõttünk fel kb. Szakítotrunk és összevesztünk majd máshova mentünk gimibe. 1 év után újra beszélgettünk és összejöttünk. Majd telt az idõ,azt mondta, hogy nem szerelmesen szeret és szakított. Ez több mint 1 éve volt. Aztán nem beszéltünk 6 hónapig. Majd egy osztálytalálkozón kibékültünk. Elmondtuk, hogy nagyon fontosak vagyunk egymásnak mint barátok. Azóta köztünk tényleg mûködik a barátság...az egyik legjobb barátom. A lényeg; vasárnap mondtam neki, hogy kao egy ajandekutalvanyt egy wokkbárba amit mind a ketten szeretünk. Nagyon örült neki meg minden. Aztán kedden volt a névnapom, nem írt és nem hívott. Írtam neki, hogy megkapta e a levelet( elküldtem az ajándékutalványt.) nem válaszolt. Tegnap volt a névnapja. Felhívtam délután, nem vette fel. Kb 2 óránként felhívtam. Kb 4szer összesen. Kinyomott amikor utoljára este próbáltam. ÉS;írtam neki, hogy boldog névnapot, majd beszéljünk. Semmim..egyik barátom írt neki neki megköszönte. Majd én kerültrm szóba(barátom mondta h mi van már mi van vele miert nem ir) es kozolte,hogy õ most nem fog rámírni.

Nagyon kiborultam. Nem csináltam semmit, nem is beszéltünk. Nagyon fontos nekem, tényleg.

Szerintetek miért csinálja ezt és mit kéne tennem? Felhívjam pár nal múlva. Tényleg nagyon jóban vagyunk és utoljára is úgy váltunk el.



2016. nov. 11. 13:10
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
Szerintem feltétlenül beszélj vele személyesen. Írd meg neki, hogy beszélni szeretnél vele és keressetek egy időpontot, ami mind2töknek jó és kérdezd meg, h mi van..
2016. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd a fenébe őt, fölösleges időpazarlás. Beszélhetsz vele annyit amennyit akarsz, de semmi sem fog változni. Csak egy eldobható barát vagy a számára, akit elővesz, ha nincs semmi jobb. Hosszútávon csak magadnak teszel ezzel a barátsággal rosszat.
2016. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokszor mellettem állt és segített nekem. Ez bizonyítja, hogy nem dob el.
2016. nov. 11. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Már eldobott. Egyébként ha barátot akarsz, miért nem a fiúk között keresel? A nemek nem azért alakultak ki, hogy barátkozzanak egymással, hanem mert a szaporodás így volt/van biztosítva.
2016. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van sok fiú barátom. De õ nagyon fontos nekem.
2016. nov. 11. 22:27
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ennél látványosabban nem is mutathatná, hogy leszar téged.
2017. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van aki ilyen idegbeteg módon reagál és másokon vezeti le a baját... Beszélj vele és adj neki még egy esélyt, ne többet
2017. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!