Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány középsuli alatt...

Ha egy lány középsuli alatt nem jött össze senkivel, akkor utána hol remél kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyáltalán vágynak úgy maguktól a lányok kapcsolatra, vagy megteszi a macska+tábla+netes sorozatozás is az érzelmi űr kitöltésére?

Mert én azt látom hogy a magányos lányok nem tesznek semmit se a helyzetük változtatásáért.

Pasiként tudom, hogy mi majd meg őrülünk ha fél évnél tovább nincsen semmi kapcsolatunk.

Lányoknál meg egy folyamatos gyerekességet látok, mintha érzelmileg egy 8-9 éves szintjén lennének akinek nincs is igénye társra. Ha van macska, csoki meg net, akkor már kerek az életük.

Most ne a ribizliket vegyük figyelembe, akik az első aranyláncos, rolex órás csávóval már mennek is szobára. Azok egyrészt nem érdekelnek, mert nekik csak kell valaki akiknél kvázi ingyen bulizhatnak (már ha az utána következő megb#szást nem vesszük fizetségnek...).

Másrészt, értelmes lánnyal terveznék összejönni (tudom, telhetetlen f#sz vagyok hogy még agyat is elvárok).


Szóval, értelmes lányok mit várnak?

Buszon, utcán, vonaton, boltban, könyvtárban elhajtanak mindenkit, mert "olyan snassz", "idejét múlt", "proli" módszer ez... Oh, sorry...Ha véééletlenül te vagy Brad Pitt vagy Chris Pine netán Alexander Skarsgård , akkor nem gond, akkor már nem snassz, nem proli...

De értelmes lányoktól meglepne ha abban reménykednének hogy egyszer csak leszólítja őket a hím sereglet felső egy ezrelékét képviselő bugyiszaggatóan sármos pasik egyike...Ahhoz azért női kategóriában is legalább ugyan annyira kirívóan vonzónak kell lenni.

Szóval, hol terveznek ismerkedni az értelmes lányok? (csak gondolom hogy a biológiai érés miatt egy 20 feletti lány már néha napján igényelne párt magának, és megfordul a fejében hogy azt nem lehet letölteni ncore-ról...)


Szóval, mivel itt mindenki értelmes, bűbájos, érdekes lány a Gyik-on, mindenkitől kérdezem: Te hol képzeled el hogy megismerkedsz bárkivel?



2017. dec. 16. 02:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9%
Ha egy lany nem jott ossze kozepsuli alatt senkivel akkor lefekudt kozben a fel varossal. Csak az a lany nincs kapcsolatban amelyik eppen nem akar, vagy nagyon ronda.
2017. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén, mégis mit vártál ettől a kérdéstől? Hogy majd tolongnak a lányok nyalni a seggedet, hogy "jaj, mennyire igazad van, ezentúl minden jött-ment suttyónak odavetem magam, remélem te is köztük leszel, ugye meg tudsz nekünk bocsátani, hogy eddig nem ilyenek voltunk?", te meg hirtelen rögtön sikeres leszel a lányok körében, mert ugye mindenki a te kérdésedet fogja olvasni, vagy ha nem is, akkor legalábbis valaki mástól hall róla, mert terjesztik az igét, ami majd megváltja a világot? Mert akkor el kell keserítselek, ez nem fog bekövetkezni.


Ha ennél értelmesebb vagy, akkor csak panaszkodni jöttél. Ez már sokkal reálisabb, valójában teljesen egyértelmű, hogy ez a célod, csak nagyon le akartam írni a fentebbi barokk körmondatot. (Mellesleg mi az az új divat, hogy a naplónk helyett a gyakorira írjuk ki az össze önsajnálatunkat?) De tudod mit? Megválaszolom a kérdésedet. Nem, nem a "Ha egy lány középsuli alatt nem jött össze senkivel, akkor utána hol remél kapcsolatot? Egyáltalán vágynak úgy maguktól a lányok kapcsolatra, vagy megteszi a macska+tábla+netes sorozatozás is az érzelmi űr kitöltésére?" hülyeségedet, annak semmi értelme. A rejtett kérdésedet, ami gyakorlatilag könnyebben olvasható, mint a harminc soron és még további három, hasonló terjedelmű kommenten keresztül olvasható picsogásod. (Mit csinálok az életemmel, hogy ennyi időt pazarolok rád?)


Te miért vagy magányos?


1. Kicsit sem tiszteled a nőket. Egy csöppet sem. Legalábbis, nem látom bármiféle nyomát a kisregényedben, és ilyen terjedelem mellett már elég jól el lehet dönteni. Elárulok egy titkot, ezt egyetlen nő sem díjazza. (Aki igen, annak minden gúny vagy szarkazmus nélkül mentális problémái vannak, és valószínűleg kezelésre szorul.) Gondolom ez a csodálatos tulajdonságod a személyes interakciók közben is megnyilvánul valahogy, én a helyedben nem csodálkoznék, hogy elutasítanak a lányok.


2. Csak úgy tippre, és ne sértődj meg, ha nem így van, de azért ez is elég egyértelműen átjött, nem vagy egy Adonisz. Ezzel nem is lenne baj, meglepően ritka tulajdonság, értelmes lányoknál nem elvárás. (Ahogy az értelmes fiúknál sem fordítva, ha már itt tartunk.) De akkor kompenzáld valamivel! Mondjuk egy megnyerő stílus nem árthat. De az amíg az egyes problémát nem orvosolod, nálad nem lesz detektálható. Ha meg se külsőre, se stílusra nem vagy megnyerő, akkor mégis miért ismerkedne veled. Mert ha meg csak barátkozna, akkor rögtön az a baj, és jöttök a "friend zone"-nal, meg hogy "minek hitegetünk". (Amennyiben nem így reagálnál, bocsánatodat kérem, de nézz a lelked mélyébe, és úgy mondd, hogy nem így van!) Szóval már megint ott tartunk, min is csodálkozol?



3. Ahogy már előttem is kifejtették, sosem volt szokás az utcán random idegenekkel ismerkedni, és őszintén remélem, sose lesz az. Ezt nem is nagyon fejtegetném, valamelyik korábbi válaszoló nagyon jól leírta lényeget.


4. Kifogásolod, hogy a legtöbb lány kifogásokkal áll elő. (Egyébként akár még igaz is lehet, és csak a véletlen műve, hogy pont 4-5 frissen szakított lánnyal hozott össze a sors. Jó, ezt még én is kétlem, de sohase lehet tudni.) De őszintén, ha csak annyit mondana egy lány, hogy "bocs, nem akarok veled ismerkedni", akkor azt elfogadnád? Sajnos manapság egyre kevesebb az olyan férfi, akinek egy szimpla nem elég. Sok lány már automatikusan a kifogásokkal kezdi, mert jobban nem tudja megvédeni magát a kreténektől.


5. És még ha minden kötél szakad is, és netán a fentebb említett dolgok ellenére minden klappolna is, minden lánynak (és minden fiúnak) joga van nemet mondani. Miért? Mert az ő életük, és nem tudhatod, mire van igénye és kapacitása. Nekem személy szerint az egyetem és a munka mellett, most egyáltalán nincs hely az életemben egy társnak. És őszintén szólva, nem is vágyom rá.


Szóval összegezve nem a lányokban keresendő a hiba, hanem benned. Nézz magadba, és gondold át, min kellene változtatnod! És változtass! Vagy maradj olyan, amilyen most, pontozz le, és maradj magányos! Nekem végül is mindegy, ez mind a te érdeked.

2017. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ezt az egyetem plusz munka dolgot hagyjuk már.


Totál érdektelen szál most a témában, de azért leírom.

18 éves korom óta dolgozom, épp ezért váltottam idővel magántanulóságra. 11-et és 12-őt pl úgy fejeztem be hogy félévente bementem a suliba, letettem a vizsgákat, és megvolt egy évem. Közben munka, önfenntartás, stb..

Most itt vagyok első éves egyetemistaként, és az első két hónap baromi könnyen telt. Itt most a vizsgaidőszakban valóban nincs időm mindenre amire szeretnék időt szakítani. De könyörgöm, szorgalmi időszak legelején, szeptember október tájt mi az ami ennyire leszív?

Ha nem valami extrém órarended van, és minden nap 8-tól 18-ig kell előadásokra meg gyakorlatokra járnod, akkor kamu ez a "nincs időm" dolog. időd arra van amire szánsz, hogy egy ezer éves mantrát puffogtassak.

Ha te suli vagy munka után begubózod magad a szobádba, akkor nyilván nincsen időd másra.

Én se vagyok örökmozgó, én nálam is volt hogy egész hétvégéket végigaludtam, mert egy 12 órázás leszívott agyilag, testileg, mindenhogyan.

Plusz, akinek nincsen ideje levegőt venni se a munka+tanulás mellett, annak a Gyik-en sincs ideje "nyafogós kisfiúk" "hülye" kérdéseire válaszolgatni kilométer hosszúan....


Én is csak azért írok itt, mert a fazékban fő a zöldborsó, és nincs jobb dolgom.


5-ös:


Azért a viktoriánus Angliától már egy-két lépést haladt a világ...


Egyébként bármilyen fórumra felmész (példaul Gyakori, hogy mást ne mondjak) mindenhol azt fogják írni hogy "ismerkedni bárhol lehet". Itt is, minden ilyen jellegű kérdé alatt jönnek ugyan azok a válaszok hogy így meg úgy lett 3000 kapcsolata buszról, meg metróról, meg sarki közértből. Persze ezekről ordít hogy ropogós kamu mind, de azért mégis születnek ilyen kommentek. Amiknek, fiatal bohó fejjel be is dőltem. Aztán nem értettem hogy egy jól öltözött, magára valamit adó átlagos srác miért sül fel mindig...

(itt tegyük hozzá hogy ahány lány barátom van (friend-zone) mind azt mondja hogy szubjektív véleménye szerint jóképű vagyok. Kettőnek egyedül a szakállammal volt baja, de pl a hosszú hajamat mind dicsérte. Elvileg "ez kiemel a tömegből", plusz szerintem is jól áll.)

Megkeseredettségre annyit hogy talált, egy egy hétvégén valóban a Nietzschei világundor fog el, és inkább csak olvasok a neten. Ami egyébként szerintem még mindig jobb mintha elmennék leinni magam. Érdekes műveket találni a neten, pl Karinthytól a "Capillária" című novella kifejezetten tetszett, és meglepő volt a 20. század elejéről ilyet olvasni.


Humorommal nincsen baj. Ez tipikusan az az állítás amit neten keresztül nem lehet bizonyítani, plána akkor ha a beszélgető partnerben negatív nyomot hagy egy előzőleges komment. Én ebben a kérdésben most úgy tűnhetek mindenki számára, hogy egy befordult, utálatos, agresszíven cinikus alak vagyok, aki már ránézésre is keserű. Ez akár hiszitek akár nem, nem így van.

Ha társaságba kerülök, akkor gyakran központi hangadó vagyok, szeretek nevetni és nevettetni, amihez a rengeteg jó hangulatú baráti borozgatásos este után szerintem értek is.

És szintén csak női barátok megjegyzése, de kedvesen tudok mosolyogni. Szóval csak a kérdés fogalmazása során voltam épp olyan állapotban, hogy az cinikus stílust eredményezett. Egyébként ha megnézitek, a legintelligensebb emberek a leghumorosabbak, és egyben a legfájdalmasabb és legsértőbb tőrdöféseket is ők tudják mondani.


6-os: értelmes hobbim van, csak ott nem találkozok sűrűn emberekkel. Nevezetesen a túrázás. Amíg Budapesten laktam addig havonta legalább egyszer kimentem a Budai hegyekbe, a Pilisbe, vagy ha épp nem volt több pénzem utazni akkor a Börzsönybe. Egy erdőben pedig nem tolonganak az emberek, részben ezért is mentem oda. Kis kikapcsolódás volt.

Itt Szegeden...hát nincs túl sok hegy...szóval ezt a hobbimat sajnos itt nem élhetem ki. Marad az olvasás, önművelés. Ez me nem egy közösségi tevékenység.


Egyébként mint írtam feljebb, ma már nem szólítgatok le senkit se.


7-es:


Köszönöm a konstruktív választ, erre nem is tudok többet írni. Egyetértek. Csak épp a kérdés még mindig fennáll: Egy értelmes és emellett zárkózott/félős lány honnan remél társat?

Barátok nem maradnak mindig az ember mellett, és az ember barátokat leginkább csak iskola, és valamilyen rendszeresen ismételt program útján szerez (edzés, nyelvtanfolyam, stb).


8:


Nyilván nem zavarom mikor tanul. Szerintem leszűrhető az írásomból hogy ezt a logikai szintet már megugrom, hogy az ember ha tanul, szeretne koncentrálni. Plusz én is sűrűn járok könyvtárba, pontosan tudom mit szeretne egy ember tanulás során maga köré: csendet.

Megvárom hogy kimenjen büfébe, vagy mikor épp készülődik indulni.


10-es: Oké megvolt a napi self-defense kommented, az egód nem sérült, az önértékelésed rendben, és a csúnya gonosz kérdezőt is lepattintottad. Így már jó? Mert a kérdésre tulajdonképp nem válaszoltál. Oké, van véleményed, ez természetes. De nem ez volt a kérdés.


11-es:

Nem feltétlenül. Mint egyik válaszoló, én is megemlíteném a csinos+értelmes+zárkózott lányokat.

Még mindig ez a kérdés, hogy ők a fő fiatal kori szocializáló közeg után (iskola) hol keresnek párt.

Nem hinném hogy mindenki tinderen huzgálja jobbra balra a képeket. (nem vagyok fenn semmi ilyenen, szerintem ez a fajta ismerkedés a legnagyobb szintű lustaság, és elkényelmesedettség amit ember tehet. Jó hogy nem torrentezni akar egy barátot/barátnőt)


12-es:


Nos, te már karakteresebb véleményformáló vagy, ennek örülök. Valamiért azonban megütöttem azt a mércét hogy válaszolj, hisz a kommented gyorsírással is legalább 10 percet vett igénybe+végigolvasni az írásomat.



Első ponthoz annyit, hogy azért itt kérdeztem ezt meg, mert nincs más alternatíva.

A jogos kérdés meg nem picsogás. Vagy ilyen alapon az is picsogás ha ételek kategóriában megkérdezem hogy miért nem kelt meg rendesen a kalács tészta?


"1. Kicsit sem tiszteled a nőket."


Feljebb írtam, csak a kérdés időpontjában, és maga a kérdés miatt választottam ezt a stílust. Hidd el, ha cuki stílusban kérdeztem volna, fele ennyi komment nem jön. A legnagyobb visszhangot kiváltó újságcikkek is pengeélesre élezik a stílusukat, ezzel minél nagyobb érzelmi hatást fejthetnek ki az olvasón (lásd, én rajtad, mert rávettelek hogy elcsessz 10 percet az életedből a válaszadásra.)


Tisztelem a nőket. Ennél többet nem tudok írni. Hónapokig voltam a nyáron magam alatt, pedig egy "csak" 8 hónapos kapcsolat ért véget. Pótolhatatlannak éreztem azt a lányt, és valamilyen szinten még mindig. Mert nemcsak 47 kiló szerves anyagot láttam benne, ahogy te megpróbálsz engem beállítani.

Egy olyan személy volt aki valóban erőt adott, és célt. Szerintem ha ez nem tisztelet, akkor tisztelet nem is létezik, vagy kizárólag az Olymposzi istenek kiváltsága.

Épp ezért nem is járok bulikba, egyéb helyekre.

Nincs kedvem és gyomrom alkohol gőzösen skalpra vadászni. A nők felé irányuló tiszteletem ott kezdődik, hogy tisztelem magam annyira, hogy ebbe nem megyek bele.


A "bocs nem akarok ismerkedni" annyit tesz hogy őszinte. Ezt értékelem. Az ember elidegeníthetetlen joga a vélemény és a döntés szabadsága. Ez most nagyon valami felvilágosodás korabeli enciklopédiából tűnhet idézettnek, de tényleg így gondolom :D


A hazugságot, a másik hülyének nézését nem szeretem.


Lepontozni? Egy jól felépített, átlátható, érvelő kommentet? Eszem ágában sincs, a 10-es válaszoló semmitmondó megjegyzéséhez hasonlóak helyett 1000 ilyen kommentet szeretnék inkább olvasni mint a tied. Ezért tettem fel a kérdést! Minőségi válaszokért, amik nem a puszta személyeskedés és vagdalkozás szintjén vannak.

2017. dec. 16. 20:26
 14/23 anonim ***** válasza:
20%
Vicces a vergődésed és hogy mindenki más hülye, csak te nem.
2017. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A Világegyetem szegényebb lett volna enélkül a hozzászólásod nélkül.
2017. dec. 16. 20:57
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
A kérdésed nélkül is. Eléggé idegesítő a stílusod és nagyon nagy a pofád csak nem tudom hogy mire.
2017. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Annyira nem érdekelsz, hogy privátba leálljak veled beszélni. Csak egy észrevétel, hogy lehet nem mindenki más hülye körülötted.
2017. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Csak hogy a többiek is értsék a helyzetet: kisasszony flegmázását nem akartam itt a kérdés alatt megvitatni, ezért privátban megkérdeztem tőle hogy ha ennyire senki vagyok miért fecsérli itt az idejét, hogy ha már itt van miért nem fejti ki a "nagy a pofám" dolgot, és hogy unatkozik-e.


Kisasszony inkább írt még egy flegmázós kommentet...

A tanulságot mindenki szűrje le magának.

2017. dec. 17. 00:39
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok nő, 27 éves vagyok és menyasszonyom van. Csak reméltem, annyira vagy okos, hogy meghallgatod a tapasztalatot. Itt kb mindenki segíteni akart neki, valaki durvább stílusban hátha az kell neked, de menthetetlen vagy. Egyszerűen szánalmas kép alakult ki rólad, mintha te lennél a világ legtökéletesebb embere. Kicsit erős azt mondani, hogy nálad soha senki nem tisztelgett jobban mást...


De én befejeztem ezt. Sok sikert a vergődèsben. Szerintem azt azért te is látod hogy miért nem kellesz senkinek. Ha mégsem akkor teljesen menthetetlen vagy.

2017. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

13#

Tehát az alap kérdés még mindig fennáll. Hogy akarsz úgy ismerkedni, hogy csak az iskola/munkahely és a szobád között ingázol? Nem jársz tarsaságba de csodálkozol, hogy romokban a társasági életed. Ez kb olyan, mint amikor egy munkanélküli nyavajog, hogy nincs pénze.

2017. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!