Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok ilyen? Mit...

Miert vagyok ilyen? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Mondom mi a gond:

A barátnőmet MINDENTŐL féltem.

De ugy konkrétan mindentől és Mindenre féltékeny vagyok ami vele van (legyen az személy vagy tárgy)

Nemrég mesélte hogy bement egy idegen férfi csak boxerban es ott táncolt nékik(balett próbán) akkor is olyan szörnyű érzésem támadt 😭

A nőgyógyásztól is féltem mert még nem volt és nem is tudni mikor megy de akkor is belegondolni is szörnyű nekem hogy egy férfi fog benne turkálni 😭 most eppen nincs otthon mert fellépése van es meg ekkor is féltékeny vagyok ha fellépése van😭

Mi a véleményetek erről?

Mit tegyek hogy megváltoztak?


Ő 14/L


Normális válaszokat légyszi



2017. dec. 16. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen...

Tanuld meg egy kicsit lazábban kezelni a dolgokat! Ha valamitől ő is félne, megosztaná veled.

14/L❤

2017. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy beteges a viselkedésed, az érzéseid pedig nem normálisak. Fordulj pszichológushoz.
2017. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy szál alsógatyában balettozik 14 éves lányoknak egy pasas? Hová jár balettozni? Ez abszolút nem normális. Maximum a strandon elfogadható.

Minek megy 14 évesen nőgyógyászhoz? Rendszertelen menstruáció ezt nem indokolja.

A lényegre térve: Téged anyukád vagy túlfélt vagy elhanyagol. Igen erős kötődésre van szükséged. Próbálj meg nyitni más emberek felé, alakíts ki több kapcsolatot, és barátkozz meg a gondolattal, hogy te sem vagy kizárólagos mások életében.

2017. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem kell nőgyógyászhoz mennie de már most felek hogy mi lesz
2017. dec. 16. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval milyen a viszonyod anyukáddal? (És apukáddal?)
2017. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tökéletes viszonyom van veluk😂

Most csak nagyon izgulok a barátnőmet és mindentol féltem 😂 (3 hónapja vagyunk egyutt)

2017. dec. 16. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Akár lehet a fiatalságod és tapasztalatlanságod is az oka. Ha tényleg szeretnél változni akkor tudatosan kell erre nevelned magad. Ha nem veled van akkor igyekezz másra gondolni,foglald el magad.
2017. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
57%
Szerintem ez teljesen normális hogy félted és hogy féltékeny vagy hiszen még nemrég vagytok együtt ne aggódj idővel már nem leszel féltékeny és nem fogod annyira félteni és ez jó hogy ilyen vagy mert ez azt mutatja hogy nagyon szereted őt . SOKÁIG (:
2017. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!