Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen képpel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen képpel és szöveggel mit szeretett volna kifejezni adott személy?

Figyelt kérdés

Sajnos ehhez én úgy érzem, hogy kevés vagyok. Ezt küldte, és nem igazán értem, mit szeretne üzenni nekem...


[link]


2015. jún. 18. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát mi van köztetek vagy mi történt legutóbb?....
2015. jún. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, de nagyon megbántottam... Próbálom azóta folyamatosan jóvá tenni... A legutóbbi kép, amit küldött, egy sírós kép volt... Most eltelt pár nap, és ez.
2015. jún. 18. 02:31
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy össze lehet-e kötni a kettőt, de azt kérdeztem reggel, hogy a "gyémántcseppek zuhannak-e még a mélybe? szükséged van-e egy világítótoronyra, ha leszáll a köd?"... Szoktam vele "játszani" ilyen módon, de most a helyzet is speciális, és ő is elég furán reagált.
2015. jún. 18. 02:55
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

:D ja vagy milenne, ha nem patomineznétek, meg rébuszokban beszélnétek?

Egyébként arra akart utalni a képpel, hogy kurqára meg meg sértődve, de ne is törődj vele, mint ahogy sose törödtél vele satübbi...ezt hívják "durci"bak.

A kérdés az, mivel bántottad meg, mert innentől van értelme azon filózni, hogy megbocsájtható e, vagy sem. Mert pl ha a srác azért viselkedik igy, mert egyel több cukrot tettél a kvjába, akkor hagyd a fenébe, mert sík hüyle.

Ha viszont azért, mert megcsaltad, akkor viszont azért hagyd a fenébe, mert veszett ügy, az ilyesmit egyetlen férfi sem felejti el sosem.

2015. jún. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
ja meg ha te srác vagy, akkor fejezd már ezt a nyálas világítótornyos hüyleséget, mert engem már most megbántottál vele, szóval nem lep meg, ha sírni van kedve :D
2015. jún. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát a képen köd van.

Elkélne ott egy világítótorony.:)

2015. jún. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Monnyuk ez:

[link]

Nem is értem, a többi képtalálat közül egyiken se világított a torony!....

Meg azt sem értem, ha te vagy a megbántó, miért nem te keresed???... Mért hagyod parlagon??

2015. jún. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most mi eza kép? Először azt hittem vmi ultrahangos felvétel.
2015. jún. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

"gyémántcseppek zuhannak-e még a mélybe? szükséged van-e egy világítótoronyra, ha leszáll a köd?"


Ilyeneket szoktál kérdezni tőle? Akkor nagyon pihent lehetsz hallod.. van ennek valami értelme is vagy csak próbálsz művészlelkűnek tűnni?

2015. jún. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ugy kommunikalnatok egymassal, mint ket NORMALIS ember?!
2015. jún. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!