Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiket nevezünk jó embernek?...

Kiket nevezünk jó embernek? És rossz embernek?

Figyelt kérdés

Szóval milyen a jó ember, és milyen a rossz ember?

Most hogyha hazudok, akkor rossz ember vagyok?

De csak példát mondtam.


2017. dec. 16. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csakis nézőpont kérdése.
2017. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem létezik egyik sem.

Ha én megmentem a világot és hazudok miatta, akkor most jó vagy rossz ember vagy? Nincs ilyen hogy jó vagy rossz ember.

Ember van, negatív és pozitív tulajdonságokkal.

De ezeket a tulajdonságokat sem lehet behatárolni igazán hogy milyen, csak nagyon konkrét esetekben.

2017. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég relatív ki mit tart annak és ki minek mutatja magát.


Én apám például a szememben rossz ember volt. 20 éven át csak piált, terrorizált minket napi szinten, gyakorlatilag úgy életem le a fél életem hogy bárcsak megdöglenék és vége lenne az egésznek.


Kifelé persze az emberek többsége ebből semmit nem látott. Azt látták hogy kedves, rendes, nyájas ember. Én meg vagyok a hülye fia aki ok nélkül szidja és semmit nem csinál csak nyűg szegény apának.

2017. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az ilyesmit lehet "definiálni".
2017. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!