Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj, ha 14 éves...

Szerintetek baj, ha 14 éves fiú vagyok és néha azt mondják rám hogy gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés
Ezen belül úgy értem, hogy emiatt közösitettek már ki barátaim, és utasitottak is vissza.

2017. dec. 16. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
14 évesen valószínűleg még tényleg eléggé gyerekes vagy. Viszont ha ezt a barátaid mondjuk, akik feltételezem veled egy korúak, akkor az már nagyobb gond, mert akkor hozzájuk képest vagy még inkább gyerekesebb.
2017. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hobbit vgyol
2017. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj, a 14 év az a kor, amikor mindenki meg van győződve arról, hogy ő már aztán tényleg felnőtt, emiatt pedig a legostobább dolgok miatt nézik ki egymást, ami aztán tényleg felnőttes :) (Az már gázabb, hogy pont ez a korszak hajlamos egyre inkább kitolódni, és huszon-harminc éves emberek rohangálnak szabad lábon és szavazati joggal, akiknek ugyan ilyen a metalitása)

Amúgy abban a korban, amiben te vagy, engem koraérettnek tartottak, aztán ahogy idősödöm, egyre inkább gyerekesnek tartanak. Ami az én szemszögemből persze vicces, mivel én látom, hogy kb. semmit nem változtam ez alatt idő alatt :D Ennyit érnek ezek a címkék.

2017. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én 45 éves gyerekeket is ismerek.
2017. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, 14 evesen ez nem baj. Szerintem, a barátaid is gyerekesek: azt játsszák, hogy felnőttek.
2017. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!