Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a gyerekes viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a gyerekes viselkedés? Milyen tulajdonságokra mondják azt, hogy gyerekes?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

a dolgokhoz való hozzáállása.

de általában aki ezt mondja, az a gyerekes. én ezzel úgy vagyok ha rám ezt mondják annyit mondok: inkább vagyok ilyen, mint komoly és unalmas. innentől kezdve neki a ciki.:)

2015. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Manapság ezt csak a rosszindulat,utálat mondatja az emberekkel. Legalábbis Én így veszem észre. Egyfajta bántásként alkalmazott jelző. Nincs olyan nagy jelentősége...


De általában gyerekesnek mondható az,ha valaki egy komoly dolgot is elnevet vagy félvállról veszi ilyesmi ...

2015. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi célja, nem lehet komoly dolgokról beszélgetni vele, nagyon hisztis, sértődékeny.
2015. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenkinek mást jelent a gyerekes, van akinél pozitív, nálam negatív jelző. számomra az a gyerekes, aki felnőtt létére egy gyerek megoldási módjaival, viselkedésével él. pl. ha baj van, hisztizik, csapkod, elbőgi magát és tehetetlenül várja, hogy valaki kirántsa a kakiból. van olyan ismerősöm, aki ha tv-zik, csak mesét néz, filmekből is csak az animációs meséket nézi. persze vicces egyszer a shrek, de hogy 26 éves létére ez legyen élete filmje... gyerekes poénokon való röhögés, amikor 30+-os embernek vicces a kaki-pisivel való humor, vagy szimplán röhög azon, hogy "hé! fing!! hahaha".
2015. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!