Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mar masodik srac szakit vrlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar masodik srac szakit vrlem azert mert azt mondjak hogy "tul gyerekes vagyok" es "gyerekes a kapcsolatunk" egyik 15 eves volt masik 16 en meg 14 eves vagyok. Egyszeruen nem ertem. Tudnek ezen valtozatni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg hamarabb kirakni a legót. Hátha jelent valamit.
2016. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zedricht ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg túl gyerekes vagy, nekem is ilyen az egyik haverom, ő fiú de elég sokan lerázzák ezzel az indokkal. Én se nagyon szeretem a gyerekes lanyokat.:/

16F

2016. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem ertem h mert lennek gyerekes sztem egyaltalan nem viselkedek gyerekesen...meg h miaz h gyerekes..
2016. márc. 27. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinövöd, ne foglalkozz vele. :)
2016. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig baratnoimmel pont nem ugy vielkedunk sokaig kint vagyunk varosba (cigi neha pia is) szoval lehet az volt a bajuk h nem fekudtem le veluk 😂
2016. márc. 27. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán pont azért koptattak le, mert tucat vagy, megjátszod magad, ezért vagy "gyerekes".
2016. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megtudtam volna 5 éve a 14 éves csajomról, hogy cigizik meg piál, én is otthagytam volna...
2016. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem , csak velem nem szakitott a srác hanem ezmiatt nem jöttünk össze ... én sem érzem magam gyerekesnek csupán valszeg olyan személyiségem volt h azt hitte az vagyok közben nem ,lehet téged is félreismertek
2016. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 16 eves baratomat egyaltalan nem zavarta sot o is cigizett..a 15 eves baratom mlndta h nem fogja hagyni h ezeket csinaljam..es en nem jatszom meg magamat...
2016. márc. 28. 12:45
 10/10 anonim válasza:

Azt tudom tanácsolni neked(saját tapasztalataim alapján), hogy ne vessen szét annyira a happyness, hogy a srác érezze, hogy a Dunába vetnéd magad 3 nap után is. Ez a túlzott "rajongás" a szemében tapadós piócának is láttathat téged, így ez pl nem ajánlott.

Másik dolog, hogy ne azzal akarj "menő" lenni(nem tudom, azért csinálod-e), hogy cigizel és iszol, a szervezetednek többet ártasz vele, mint a személyes kapcsolataidnak - ide véve a pasizást is, amit ha jól látok nem igazán jön össze hosszabb távon :)

Amit még tanácsolni tudok, hogy hiába nem mozgok ebben a 15-16 éves korosztályban, azt látom, hogy a fiúk(mint a nagy könyvben meg van írva) tényleg később érnek és gyerekesebbek, mint a korukbeli lányok, de talán lehet, hogy azt várnák el, hogy a barátnőjük maximum annyira, vagy még annyira se legyen gyerekes, mint ő maguk.

Ha megfogadsz ebből 1-2 dolgot(így ismeretlenül), lehet, hogy később nem fogod bánni :)

19/L

2016. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!