Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a nők a többi...

Miért ilyenek a nők a többi nővel?

Figyelt kérdés

Kulföldön dolgozom, iskolában, ahol többség nõ. En nyitott vagyok, kedves , szeretem ha körulöttem nevetnek.

Mindent bevetettem h megkedveljenek , a kivancsi sokszor tolakodóan paraszt kerdeseikre valaszoltam türelmesen, ha volt nalam suti , cukorka mindig kinaltam öket , es valóban sok nevetés volt egyutt es kellemes órák.

Erre alapoztam amikor azt mertem hinni , hogy jól kijövök velük. Persze kiderult h nem igaz , amikor a fönök ( ferfi ) újabb feladatokkal bizott meg engem akkor lattam meg az arcukon h citromba haraptak es nincs inyükre.

Tehat ennyit az en szeretö kedves kollegaimról , akikkel en jól kijövök a fantáziaviágomban , amiböl semmi nem igaz. Milyen jól beleéltem magam en a MARHA!

Mostantól nem keresem a kedvuket tudom h lehetetlen kuldetés , elkezdtem sminkelni es hialuronsavaztam az ajkaim , legalabb ha utálnak legyen okuk.

Eddig kopott szürke csóró voltam es igyis kisajnálták a levegöt az orromból.

Igyse volt jó , gondolom hialuronnal vagy anelkul ugyanúgy utálnak , ok nélkul.

De ez jót tett ez a lecke , sokkal nyugodtabb vagyok es önmagamra talaltam , merek önmagam lenni, az ök utálatuk hozzasegitett egy magasabbfokú önszeretethez.

Erdekes a ferfiak segitökeszek mind velem , es a nök többsege undok.

Vannak kedves kolleganök is, de nem sok

Miert van ez igy ?



2017. dec. 17. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű irigység, te magad is megválaszoltad.
2017. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jé, én is pont ezt éltem át pár hónapja. Szintén külföldön dolgozom, bár én oviban, de nem itt van problémám az emberekkel (szerencsére a kollégákkal mind jól kijövök), viszont máshol, más ismeretségi körökben, korábbi munkahelyen (fullsznob irodában, ahol persze egész nap semmit sem csináltak a többiek) például ugyanezt tapasztaltam, amit te leírtál.

Gondolom, mert Kelet-Európából jöttünk, egyből lesajnálnak (a nők, ahogy te is írtad), feltételezik, hogy buták és csórók vagyunk. Aztán, ha kiderül, hogy nekem több diplomám van, nekik meg kb érettségijük, és lám, mi két alacsony fizetésből is jól kijövünk, nyaralásra telik stb, akkor mindjárt látom, hogy már szarul érzik magukat, mert nem lehet lesajnálni. Persze, mi nem újíttatjuk fel a lakásunkat évente, mert a tavalyi bútorok még pont jók lesznek idés sőt azután is..

Érdekes, hogy a férfiak mind normálisak, s a nők közt is van pár, akivel csak most kezdtem el barátkozni, ők szintén az értelmesebb fajtából valók.

Ez van, jó lecke volt ez nekem és jobban megismertem magam is. Nem hiányzik már más társasága, egyedül is nagyon jól elvagyok.

2017. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ok értem , h irigyek de mi a fenere? Elvalt nö vagyok , egyedulalló egy kisgyerekkel , zero összeköttetésekkel , kiszolgaltatva mindenki kénye kedvének es EZT lehet irigyelni????? Mit ? Nem normalisak eskuszöm az elvakult gyulöletukben
2017. dec. 17. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kinéznek a munkahelyemen a nők, igaz én sosem kerestem a társaságukat mert rosszul vagyok attól a sok ostoba intrikától, ami naponta ömlik ki a szájukon. Egyszerűen mindenkit szidnak és utálnak, mint akiknek elment az eszük, olyanok.

Teszek rájuk. Tudom, hogy nem bírják azt se, hogy az egyik 150 cm mély, a másik dagadt, a harmadik kis szakadtka, én meg egyik se vagyok és ettől rosszul vannak.

Ők folyton a munkahelyen pasiznak, egymásnak adják hímeket. Olyan, mintha valami használt ruha turkálóból válogatnának. Én szóba sem állok ilyen szempontból férfiakkal, cserébe nem kezelnek úgy mint valami szakadt cemendét.

Légy önmagad és ne törődj az utálkozásukkal.

Amúgy megírod privibe légyszi, mi az amit a száddal csinálsz?:) Köszi..

35N

2017. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, hamár így összejöttünk, engem is érdekelne, hogy a hialuronsavat hogy használod, milyen krémet veszel vagy ezek cseppek vagy injekció vagy mi? Simán illatszerboltban vehető vagy gyógyszertárban? Itt nagyon sok csajnak van ilyen duci szája, nagyon egyformák ettől mondjuk, gondolom ez lehet az, amit írtál. Lehet ezt csak kicsit alkalmazni, hogy ne legyen olyan feltűnő? Kipróbálnám. Bocs az offért :))))
2017. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inekció
2017. dec. 17. 15:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk en kerestem a tarsasagukat ugye , h ismerkedjek a csomó sötetfeju mongoval de ennyit ertem el , csak felzabálták a kajám
2017. dec. 17. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Jaa, akkor tárgytalan a kérdésem, nincs vékony ajkam, szóval..

Szépülj csak, hadd akadjanak ki ;)

2017. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak melóhelyek, ahol szar a közösség és kész.


"Erdekes a ferfiak segitökeszek mind velem , es a nök többsege undok.

Miert van ez igy ?"


Mert a nők nem akarnak megfektetni...

2017. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem munkahelytől függ. Mindenhol vannak ilyen emberek. Már én sem merek mesélni a sikereimről, csak egy maréknyi embernek. Sosem tudhatod, ki az irigy...


Jajj, annyit tudnék mesélni... Engem már megtalált mindenféle még naiv koromban. :) Amikor még azt hittem, velem örülnek majd. :D Csak aztán az ember rájön, hogy jobb ha a sikereit inkább elhallgatja, mert az vonzza az irigyeket. Ez már nem a gyerekkor.


Amikor önálló életet kezdtünk, kezdődött a volt sógornővel. Meggyűlölt, mert nálunk jött a baba, összeköltözés, házasság... Náluk meg lópikula sem. Bár erről nem én tehettem. Azóta nincsenek is együtt.


Aztán szép sorjában a többi, fel sem sorolom részletesen. Tipikus dolgok. Legyen ház, karrier, bármi - ezeket mindennel be lehet vonzani. :) Döglegyek. :)

2017. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!