Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne pánikol...

Mit csináljak, hogy ne pánikoljak be, miközben egy nővel beszélek?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. Tudom, nem a világ vége, meg hogy nem kéne még ilyenkor siránkozni, stb. de egyszerűen zavar hogy még nem volt barátnőm. Aminek egy eléggé nyomós oka az, hogy ha dumálok egy lánnyal, aki tetszik nekem, egyből bepánikolok, izgulok, érzem hogy a szívem kiugrik a helyéről. Általában ez odáig vezet, hogy teljesen hülyeségeket kezdek beszélni, próbálom mondani a bénábbnál bénább vicceket, hogy oldjam a feszültséget, de csak rosszabb lesz az egész. Vagy ha megpróbálok valami normális dumálást összehozni, akkor meg egy kínos csendekkel teli akármi fog összejönni, ami szintén idegesítő. Tudom, hogy velem van a baj. De nem tudok rájönni, mit kéne tennem. Hogy tudjam magamat adni? Hogy tudjam elővenni azt az énemet, amit alapból mutatok az embereknek? Hogy tudom elkerülni azt hogy egy bohóc legyek, és közben mégis hogy tudjam a tudtára adni, hogy terveim is vannak vele, nem csak egy beszélgetés erejéig? Nem ez az első alkalom, hogy emiatt ment tönkre egy (nagyon talán) kialakulásban lévő kapcsolat, stb. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat, és bocs ha egy kicsit gyerekesen fogalmaztam, csak már tényleg teljesen kivagyok ettől.
2017. szept. 9. 01:00
 1/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Sokan oldódnak nehezen....de ha valaki már ismer valamennyire az észreveszi, és ha akarsz valamit tőle az nem fog ez miatt visszakozni. Tartsd mindig közömbös hangsúlyban a témát, és nem kell sulykolni hogy mit akarsz ha megfelelő a partner ő is fog jeleket adni csak vedd észre.
2017. szept. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
járj a haverjaiddal olyan társaságokba, ahol csajok is vannak
2017. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld nektek
2017. szept. 9. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!