Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a nők a többi...

Miért ilyenek a nők a többi nővel?

Figyelt kérdés

Kulföldön dolgozom, iskolában, ahol többség nõ. En nyitott vagyok, kedves , szeretem ha körulöttem nevetnek.

Mindent bevetettem h megkedveljenek , a kivancsi sokszor tolakodóan paraszt kerdeseikre valaszoltam türelmesen, ha volt nalam suti , cukorka mindig kinaltam öket , es valóban sok nevetés volt egyutt es kellemes órák.

Erre alapoztam amikor azt mertem hinni , hogy jól kijövök velük. Persze kiderult h nem igaz , amikor a fönök ( ferfi ) újabb feladatokkal bizott meg engem akkor lattam meg az arcukon h citromba haraptak es nincs inyükre.

Tehat ennyit az en szeretö kedves kollegaimról , akikkel en jól kijövök a fantáziaviágomban , amiböl semmi nem igaz. Milyen jól beleéltem magam en a MARHA!

Mostantól nem keresem a kedvuket tudom h lehetetlen kuldetés , elkezdtem sminkelni es hialuronsavaztam az ajkaim , legalabb ha utálnak legyen okuk.

Eddig kopott szürke csóró voltam es igyis kisajnálták a levegöt az orromból.

Igyse volt jó , gondolom hialuronnal vagy anelkul ugyanúgy utálnak , ok nélkul.

De ez jót tett ez a lecke , sokkal nyugodtabb vagyok es önmagamra talaltam , merek önmagam lenni, az ök utálatuk hozzasegitett egy magasabbfokú önszeretethez.

Erdekes a ferfiak segitökeszek mind velem , es a nök többsege undok.

Vannak kedves kolleganök is, de nem sok

Miert van ez igy ?



2017. dec. 17. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
"Érdekes a férfiak segítőkészek mind velem és a nők többsége undok." Talán éppen ezért Írigyek rád. A "riválist" látják benned.
2017. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!