Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell egy nővel normális...

Hogyan kell egy nővel normálisan bánni? 25f

Figyelt kérdés

Őszintén szólva eddig nem is állt szándékomban nem hülyiteni őket, megtéveszteni, mert úgyis buta az összes és ha nem én játszok az ilyen "fajtával" akkor ő fog majd velem.


Mostanában úgy vagyok, hogy nem is akarok velük lenni igazán sőt egyáltalán nem csak jól esik látni a rajongásukat..tudom hogy nem szerelembe esnek, hanem a manpipuációm hatása ha valamit érez irántam a nő.


Ezért is egyáltalán nem tudok megbecsülni őket, még szexelni sem akarok azzal akit ezzel a módszerrel megkapok...egy eléggé beteg nő tanitott meg a manipuláció minden fortélyára, vagyis tőle tanultam meg.

Igazából a nőknek a fegyvereit forditom saját maguk ellen, és a végén csak bizonyitani akarnak, de ha oda adnám maguk nekik ez az egész szerte foszlana és csak az derülne ki hogy nem illünk egymáshoz (mivel nincs komoly érzelem)


A probléma az, hogy viszont a normális nők unalmasnak tünnek igy mivel nem tudok/nincs értelme játszani az érzelmeikkel.

Pedig azzal tudom élvezni a szexet, és már csak azzal is tudom normálisan elképzelni akit szeretek tehát szeretnék újra szerelmes lenni.


Tudom, hogy hol találnék olyan lányt akibe van értelme annak lenni. Hivő lányt kell keresnem már rájöttem igy a 30 adik után, hogy igazából az összes lány akit visz a világ magával az totálisan reménytelen ilyen dologra, csak valami érdek miatt voltam vele..és ő is velem.


Ezek a lányok nem olyanok és kész.


Csak azt nem értem, hogy ha nem használom a manipulációkat akkor ezek a lányok szerelmesek tudnak lenni?


Én azt is tudom, hogy mik az igényei egy nőnek igazából, de tényleg nagyon szeretnék beszélni egy hivő nővel itt aki erről leirja a véleményét.


2017. okt. 2. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azt nem értem, hogy ha nem használom a manipulációkat akkor ezek a lányok szerelmesek tudnak lenni? "

Igen. Van olyan manipuláció, amikor tényleg magadba szerelmesíted őket, és valódi kapcsolat lehet belőle, nem csak egy szutyok.


"viszont a normális nők unalmasnak tünnek igy mivel nem tudok/nincs értelme játszani az érzelmeikkel. "

Ha neked már csak ez okoz élvezetet, gondok vannak veled, és fogalmad sincs miről szól az ismerkedés, a szerelem, a kapcsolat.

2017. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, mert ha mást manipulálok akkor saját magamat is.
2017. okt. 2. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes dolog a másik ember manipulálása, mert szinte mindig visszaüt a dolog.A nők egyébként is a korrektséget, megbízhatóságot kedvelik (persze időnként frissíteni kell az érzéseket és némi izgalmat kell belevinni a kapcsolatba). Viszont éppúgy, mint a férfiknál, meg kell hagyni egy személyes teret, amit a legszigorúbban tiszteletben kell tartani.
2017. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem ezzel mindent elmondtál számomra :) köszönöm a választ hasznos volt!
2017. okt. 2. 20:53
 5/6 piriiiii ***** válasza:
Szerintem ott lett elrontva a dolog, hogy egy eléggé beteg nő a közeledbe került és hagytad, hogy "tanítson". A többi jött magától: elferdült az értékrended, de durván.
2017. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piriiiii ***** válasza:
100%
Egyébként én hívő vagyok, csak kérdés, hogy ugyanabban hiszünk-e? :)
2017. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!