Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek a Badoo-nak van valami...

Ennek a Badoo-nak van valami értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés

Miért küld olyanokat, hogy egy lány csevegni akar velem amikor pedig ráirok akkor soha nem ír vissza, ha én irok rá akkor meg az a baj :D


Most miez ez, vagy random generálja azokat az üzeneteket ??


2017. dec. 17. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Pont most léptem be a gmail-embe,és ilyenkor nézem a badoo-tól érkezett üzeneteket,egyszer valamikor régen felregisztráltam,de eddig senkivel nem sikerült beszélnem.Most pl . egy kifejezetten k. r. vás csaj fotóját dobta ki,lehet ,hogy pénz beszél,kutya ugat,egy prostiközvetítő lett a badoo :)
2017. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, amikor beregisztrálsz automatikusan generál néhány ilyet a Badoo, meg ha sokáig inaktív maradsz, akkor is. Szerinted mi értelme van? Hát az, hogy hátha elhiszed, hogy tényleg csevegni akarnak veled és elkezded megint használni.
2017. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Beetetés...nagyon ki kell fogni ahhoz hogy valakivel értelmesen lehessen kommunikálni...persze nem ilyen üzenetek alapján. Akkor is általában az a vége egyszer csak eltűnik az illető :D
2017. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Random generálja csak. Senki nem akar veled beszélni.
2017. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hármassal.

De am hogy lehet valakit megtalálni facen mondjuk a bados képei alapján?

Lehetséges?

Hogyan?

2017. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, voltam fent badoo-n. Nekem is kiírta, hogy xy pasi online és beszélgetni szeretne velem. Mondjuk én eleve gondoltam, hogy kamu. Ha valaki akart valamit, akkor írt nekem. Az más, hogy amit ők akartak (d.gni rögtön), na azt én nem.
2017. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!