Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertebb szexpartnerkeresőkre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertebb szexpartnerkeresőkre van értelme regisztrálni férfiként?

Figyelt kérdés
Vannak átlag kinézetű nők akik használják,vagy nem mert ha csak szexre mennének meg kapják élőben,szórakozóhelyre mennek inkább ilyesmiért,vagy ismerősök között keresgélnek?

2017. júl. 9. 09:22
 1/7 Diavolino44 ***** válasza:

Most 20 perc az eletedbol, nem nagy dolog.

De amugy, jah felesleges. A szexpartner kereso nok azert mennek fel ilyen oldalra, mert valami extrat keresnek. Pl nagy meret, 18-20 cm

Szoval ha ilyen vagy, mint az itt levo felhasznalok, 80%-a akkor az sokat javit az eselyeken.

2017. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

99% férfi 1% nő az arány.

Ebből levonhatod a következtetéseket.

2017. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Badoon,tinderen is ez a helyzet?

Akkor marad a diszkó vagy ismerősök közötti keresés erre a célra?

2017. júl. 9. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ismerkedés ha elkezded a latin táncokat. Salsa volt régen a divatos, de ma már a sokkal erotikusabb bachatával, kizombával nyitanak a fiatalok. Nyáron vannak intenzív tanfolyamok, tánciskolák sok bulit, tábort, wellness hétvégét, sielést, pikniket... szerveznek. Itt lehet legtermészetesebben csajokkal ismerkedni, hagyományosan, ahogy az évezredek óta divat (táncos mulatságban, egy-két italtól kicsit ellazultan).
2017. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
4-es alapvetően jókat ír. Hozzáteszem, ismerkedni szinte mindenhol lehet. Utcán, sport közben kutyasétáltatáskor, áruházi pénztáraknál. (Ez utóbbi volt mindig a kedvenc vadászterületem.)
2017. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő. Számra volt.és van is értelme. Tudom,és ismerem a helyeket-helyzeteket az ismerkedéssel kapcsolatban. Befolyásolja az ismerkedést a szabadidő,családi állapot,stb. nEKEM MINDENESETRE MEGÉRTE
2017. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van valakinek tapasztalata latin táncos tanfolyamokkal?
2017. júl. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!