Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék valakit elfelejt...

Hogyan tudnék valakit elfelejteni? Esetleg tudtok erre jól bevált módszert?

Figyelt kérdés

2017. dec. 17. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En szinte mindent elfelejtek egybol :)
2017. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan csutka részegnek kell lenni,máshogy nem megy.
2017. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a kerdes? ... mar elfelejtettem :)
2017. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha valakit el akarsz felejteni, ő rá koncentrálsz hogy elfejtsd, mert mindig azt fogod nézni hogy elfelejtetted e már.


A lényeg hogy elfogadod, hogy ő van és létezik. Ha ezt tényleg elfogadtad, akkor automatikusan más dolgokra figyelsz, ő meg kimegy a fejedből.

2017. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kutyaharapast szorevel, tehat keress egy masik kutyat, aki talan majd nem fog megharapni.
2017. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2017. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress mást aki elfeledteti
2017. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan elfelejteni akarnak embereket, és ez lényegében lehetetlen. Aki nem demens, még az ovis szerelmére is emlékszik. A lényeg, hogy nem elfelejteni kell valakit, hanem feldolgozni az elvesztését, a kapcsolat felbomlását, válást, stb. Ehhez idő kell, nem megy 5 perc alatt.
2017. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan laza téma szerintem, én jelenleg 3 csajt is heverek lassan egy éve nem tudok senkivel össze jönni nem is akarok.


az első 3 hónapban szerintem folyamatosan bevoltam "mókázva" ittam stb annyira durva volt az a sok szar ami egyszerre jött.

Utána meg mély depresszió de tényleg brutál mély én azt hittem tényleg megölöm magam..


És most jutunk el a jelenlegi állapothoz most már kezdek tényleg jobban lenni, feltápászkodni újra akarni talán egy új lányt.


Igazából most már utólag tudom,hogy csak felfogás kérdése minden és nagyon sokat én hibáztam eddig, ezután is fogok sajnos :D...de mindegy

2017. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amugy az a baj ezzel az erzessel, azert nem mulik, mert azok a kellemes erzesek orokre megmaradnak emleknek, csak hozzakeveredik az elvesztessel jaro fajdalom.


Mar sokszor valtozott az eletem (oreg vagyok) ... de a mai napig szeretek mindenkit visszafele azert, amiert valaha megszerettem. Ezt nem lehet es nem is kell elfelejteni.


A rossz erzeseiden meg majd a kovetkezo boldogsag fog atbillenteni. Fajjon ha faj, ennek igy kell lennie, csak majd ha kisirtad magad, ne felejts el tovabblepni.

2017. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!