Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Majdnem 7 ev utan elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 7 ev utan elhagyott a parom mert mar nem szeret. Hogyan kezdjek most uj eletet? Van valami jol bevalt kura vagy nemtudom barmi ami segit elfelejteni?

Figyelt kérdés
27 vagyok most (no). Egyszeruen nem tudom feldolgozni, az egesz egy hete tortent azota csak bogok, allandoan az emlekek kavarognak a fejemben es hianyzik az a ferfi akibe beleszerettem es hat es fel evig o is szeretett engem. Aztan elkezdett megvaltozni de turtem mert azt hittem eszhez ter. De ehelyett egy veszekedes utan elhagyott. Ugy mintha nem is szamitottam volna neki soha...elvezi az eletet, csajozik meg bulizik mint egy tini. 37 eves egyebkent. De nagyon szenvedek.legyszi adjatok tanacsot!!! Nem tudom hogy kell ujrakezdeni egyedul, nelkule!!! Megorulok, a szivem meghasad....
2013. márc. 12. 18:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom!


Vannak,akik azt mondják,ilyenkor sosem szabad a szép emlékeket visszaidézni,arra kell gondolni,mennyi rosszat tett ellened,mennyi fájdalmat okozott,és akkor talán sikerül kiábrándulnod belőle.Amíg nem ábrándulsz ki,addig szerelmes vagy,és amíg szerelmes vagy,addig fáj.Valahogy meg kell találnod a módját,hogy ezt a szerelmet és ragaszkodást iránta leküzd,nyilván nem méltó rá,ha ennyi idő után úgy dobott,mint egy koszos rongyot.

Talán az is segítene,ha elkezdenél érdeklődni valami iránt,és abba a bizonyos témába,dologba belemerülnél teljesen.

2013. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

[link]


csak ezzel tudlak vigasztalni, szerintem tényleg így van

2013. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy egy ilyen hapsi után aki egyik napról a másikra dobott mint egy használt zsebkendőt, nem érdemes még 1 könnyet sem ejteni. Inkább nézd a jó oldalát.

- nem 15 év után dobott ki

- nem gyerekekkel a nyakadon maradtál magadra

- nem kell elválnod

- nem 50 évesen kellett rájönnöd hogy egy érdemtelen alakkal élsz.

Hogy mit tegyél??

1. Abbahagyod az önsajnálkozást

2 Nem sírsz utána, sőt ha maradt ruhája vagy bármi azt kidobod.

3. Mutasd meg neki, hogy te is elvagy így, és élvezed az életet.

4. Menj fodrászhoz, manikűrőshöz, szoláriumba stb. Kényeztesd magad úgy ahogy az elmúlt 7 évben nem tetted.

5. Kezd el járkálni barátokkal szórakozó helyekre.

6. Menj táncolj, bulizz, és csípj fel egy igazi szexi pasit..

7. élvezd hogy látják rajtad hogy vidám vagy, és körülzsonganak..



De sírhatsz is hetekig, hónapokig, elmerülhetsz az önsajnálatba. De ettől még a volt pasasod nem fog visszamenni..

2013. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Masodik!koszonom! Tudom hogy igy van de egyelore hihetetlen...

Elso! Ha valakivel beszelgetek rola akkor szinte folyton csak arrol beszelek hogy milyen dolgokat tett velem az utobbi idoben, hogy hogyan tiporta le a fold ala a noi onbecsulesemet es mikkel bantott meg, es hogy en mennyit nyeltem csak azert mert szeretem es azt hittem minden rendbejon. Olyankor ugy erzem jobb is igy de amint egyedul vagyok elojonnek a szep emlekek es akkor megint visszaesek....mindig meg nem tudok tarsasagban lenni...probaltam lekotni a figyelmemet massal is de nem tudok koncentralni semmire.... remenytelen vagyok....

2013. márc. 12. 18:38
 5/27 anonim ***** válasza:
ó nem kell sírni egy pasiért sem.Menj te is ki kapcsolodni kutya harapást szőrével.Látod ő is tombol,törödik is vele neked a szíved szakad meg.Na ne tedd már tönkre magad.Még fiatal vagy
2013. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik valaszolo! Koszonom a szemfelnyitast....igazad van csak sajnalkozom magamon....most leirom a pontokat amiket irtal es elkezdem azt csinalni.... mondjuk tarsasagba minden este megyek, ott neha meg nevetni is rudok a reszeg fickokon mert a baratnom ruhatarban dolgozik egy szorakozohelyen es hozza megyek, a fickok meg mindig megnevettetnek...de azt hogy mas ferfival legyek meg abszolut nem tudom megtenni...szerintem nekem ahhoz kell majd a legtobb ido...
2013. márc. 12. 18:43
 7/27 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves #4. Olyan jolesik amiket irtok...ram meg mar a "kapuzarasi panik" is ram tort hogy mar nem is vagyok olyan fiatal es hogy fogok part talalni...tudom hulye vagyok....
2013. márc. 12. 18:45
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy hete történt, természetes a fájdalom. A kapcsolatot- meg ha rossz is volt- meg kell gyaszolni. Adj időt magadnak. Az idö megoldja, közhely de igaz.
2013. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Koszonom....irjatok meg legyszi...aki volt hasonlo helyzetben...ti mit csinaltatok? Es azota nektek mennyi ido telt el...jobb lett az eletetek? Esetleg osszejottetek ujra? Ha igen, milyen? Ha nem, vele mi van azota?
2013. márc. 12. 18:56
 10/27 anonim válasza:
100%
Annyira sajnálom, ami veled történt. Nem tudom, hogy mihez kellene most kezdened. Nagyon elszomorított, mikor olvastam, hogy mi történt veled. Sok kitartást és erőt kívánok neked, hogy átvészeld ezt az időszakot, és kívánom, hogy találj egy olyan férfit, aki majd a tenyerén hordoz téged és életed végéig szeret majd.
2013. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!