Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti összejönnétek egy Asperger-...

Ti összejönnétek egy Asperger-szindrómás sráccal?

Figyelt kérdés

Nem itt akarok csajozni, sőt igazából abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán valaha akarok-e, de gondoltam kíváncsiságból megkérdezem, hogy mi a közvélekedés erről.


18/F


2017. dec. 18. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs aspergeres ismerősöm, így nem sokat tudok a dologról, hogyan változtat ez a mindennapokon az embernél, de nem ez lenne a fő szempont.

35N

2017. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éve élek aspergeressel és nem bántam meg.
2017. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert fiú vagyok, de szívesen barátkoznék veled.
2017. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Az aspergeresség önmagában igazából nem determinál egy személyiséget.

Ha a számodra nehezebb emberi helyzetekre direkt odafigyelsz, akkor akár kifejezetten extrovertáltan, könnyen és élvezetesen beszélő emberként is megismerhetnek.


Elvileg nekem is van valamilyen fokozata az aspergernek. Mivel az autizmuson belül az aspergernek is egy folyamatos spektruma van.


Ennek ellenére nagyon nyitott lettem az idők során, új kollégákkal is simán elbeszélgetek egy diákmelós munkahelyen ha kell. 19/F

2017. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Valószínű, hogy én is az vagyok, bár nem voltam orvosnál emiatt és nem is akarok egyenlőre és így nem akarom magamat diagnosztizálgatni...De meglehet. 19l
2017. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Igen!

Sőt, ha ugyan az az érdeklődési köre mint nekem még jobb :)


17/L szintén Aspergeres

2017. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

A helyzet az hogy manapság már a legtöbb gyereket ha elvisznek nevelési tanácsadóba vagy valamilyen kivizsgálásra, egy egyszerű vállrándítássel rámondják hogy aspergeres.

Nem tudom neked mennyire súlyos, de szerintem ez a dolog egyáltalán nem zavaró külső szemmel. Csak olyan embert kell találnod aki elfogadja ezt :)


Szerintem ez könnyen sikerülhet :) Szurkolok :)

2017. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem hiszem el..

Leírom a véleményem (17/L aspi) erre lepontoznak.. Mégis mi a baj azzal hogy én összejönnék eggyel? Sőt talán szívesebben is. De ez gondolom logikus, mert jobban megérti a gondolkodásomat, problémáimat stb.

2017. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!