Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok (/összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok (/összejönnétek) egy autista emberrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2-3 hete megismerkedtem egy fiúval,itt a neten.

Aranyosnak tűnik,mindennap beszélgetünk.Találkozót kért tőlem néhány napja.Jó ötletnek tartottam...viszont ma leírta nekem,hogy enyhe autizmusa van,néha "elfelejt" artikulálni,és emiatt elbizonytalanodtam.Tényleg rendes srácnak tűnik meg minden,de...nem tudom.

Ti találkoznátok vele?



2013. márc. 31. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert én nem tudnék teljes odaadással szeretni egy ilyen problémás embert és nem szeretnék fájdalmat okozni neki és magamnak.
2013. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

''Az autizmus egy idegi-fejlődési rendellenesség, ami csökkent mértékű társadalmi kapcsolatokban, kommunikációs képességekben, abnormális viselkedési és érdeklődési mintázatokban nyilvánul meg''


Abnormális viselkedés? Hóó akkor kéne a ráknak, az én barátnőm ne csináljon semmi abnormálisat dugás közbe T.T

2013. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

persze!

ennyit megér. egy találkozót. :) aztán eldöntitek. ne félj, próbáld meg ha szimpatikusnak tűnik.

2013. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem találkoznék vele. Itt GYIK-en sok a nyomorék, főleg azok között akik már régóta tagok itt. Én szerencsére nem tartozom közéjük, de akadnak bőven fura alakok. Én is itt ismerkedem, de óvatos vagyok azért kivel találkozok.
2013. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

ismerek egy kis autizmussal küzdő lányt.

Jó kapcsolatom van vele. Nagyon. Abszolult észre sem venni rajta, ha nem mondja, én nem is gondoltam volna hogy van neki iylenje. Minden tekintetben normális, és szó nélkül összejönnék vele! vagány csaj, tánccsoportja van, kisebbeket tanít is, jól tanul, jah és bomba jól néz ki ;)

(kerek popó, gyönyörű arc, szép mellek :)

2013. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én is az vagyok.

szóval igen.. bár ha nem lennék.. akkor is igen-t mondanék.

2013. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt autista osztálytársam középsuliban. Hatalmas koponya volt, tényleg,mint az esőember. Mindent bemagolt és fejből nyomta az olyan képleteket,amiről én azt sem tudtam, hogy hol keressem. Viszont halálosan komolyan vett mindent. Egyszer a kezemből "pisztolyt" formáltam és lelőttem,ő összeesett és 20 percig feküdt mozdulatlanul. Vagy ha lekéste a buszt, akkor elindult haza gyalog, de nem légvonalban, ahogy kb mindenki más tenné, hanem a busz útvonalán, mert azt ismerte, abban bízott. Neki is voltak olyanjai, hogy felelés közben elfelejtette a mondandóját,olyankor grimaszolt és artikulátlanul jött ki a hang a száján,tisztára olyan volt,mintha lefagyott volna. Tapasztalatból mondom, hogy én tuti nem kezdenék vele. Lehet, hogy baromi okos, pár nap alatt megtud tanulni egy kisebb szótárkönyvet, de annyira életképtelen, hogy egy teát sem tud megfőzni. Ez nagyon komoly betegség.
2013. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nem
2013. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy Aspergeres barátom, és messze nem ő volt a legproblémásabb exem. Ezek az emberek nem elmebetegek és nem szellemi fogyatékosok (illetve amelyik már annak számít azzal te nem fogsz ismerkedni neten meg sehol), alkalmazkodni hozzájuk is kell természetesen, de nem fog leégetni úton-útfélen. Sok "normális" pasimat tagadnám le előbb, mint ezt az egyet. Szerintem adj esélyt a fiúnak.
2013. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az autizmus egy spektrum, a magasan funkcionáló autik nagyon jó "párkapcsolati alanyok" lehetnek, de azt tudd, hogy neked kell "irányítanod". Ő a kommunikációban nem jó, tehát nem fogja tudni kezelni a kapcsolattal járó kommunikációs szükségleteket. Ha ezt megérted, elfogadod, akkor minden ok. Tanuld meg, hogy MINDENT ki kell mondanod, amit gondolsz, érzel, mert tőle nem várhatod, hogy ráérezzen... tudatosan el kell magyarázni, és azt is, hogy mit vársz el tőle. Olvass el szerintem néhány könyvet, leírást a témában. Fontos, hogy megértsd ezt az állapotot, mert ha van "kulcsod" egy autistához, akkor egészen új dimenziók nyílnak ki, és teljes értékű lehet a kapcsolat. Az autik egyébként nagyon hűségesek és kiszámíthatóak, sokkal jobban járhatsz vele, mint egy NT-vel.
2013. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!