Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk! Összejönnétek-e/k...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Összejönnétek-e/kötnétek-e házasságot egy asperger szindrómás lánnyal?

Figyelt kérdés
24 éves asperger szindrómás lány vagyok. Jelenleg mezőgazdasági mérnök BsC szakra járok a Szent István Egyetemre. Jelenleg rendelkezem két felsőfokú okj-s bizonyítvánnyal (hulladékgazdálkodási technológus, agrárkereskedelmi menedzserasszisztens), valamint ecdl számítógép használói jogosítvánnyal és angol középfokú szóbeli nyelvvizsgával. Alkalmanként diákmunkát is vállalok, hogy tudjam fedezni egyéb kiadásaimat. Következő tanév novemberében szeretnék indulni az iskolai Tudományos diákkori konferencia versenyen. Továbbá mennyire fontos az nektek, hogy a szívetek választottja ambíciózus legyen? Értelmes emberek válaszát várom.
2013. márc. 11. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az Asperger-szindrómások gyakran élénken érdeklődnek egyes szűk területek iránt"


Férfiként büszkén állítom, hogy én is asperger szindrómás vagyok úgy vélem :D :D :D


amugy, meg számomra a kommunikáció az egyik legfontosabb egy kapcsoaltban, szóval ha az illető intelligens és megfelelő besézlgető partner, mert nagyjábol hasolo szinvonalon vagyunk müveltságben akkor nem látom akadályát :)

2013. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az asperger esetek 30-50%-át nem is diagnosztizálják, és valszeg az érintettek jó része nem is tud róla, h az a baja.


Akkor is feltennéd a kérdésedet, ha nem is tudál róla, hogy ilyened van? Én a helyedben tojnék rá magas ívben: Aki szeret, és elfogad olyannak amilyen vagy, annak úgysem számítanak az elnevezések. Akinek meg számít az le van sz*rva.

2013. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtál. hivatalosan diagnosztizálva vagy?

mert én igen, 6 éves voltam mikor diagnózist kaptam. Jársz suliba vagy már dolgozol?

2013. márc. 11. 11:47
 4/14 A kérdező kommentje:
egyetértek veled abban, hogy akinek ez számít az levan sz*rva. de aki igazán szeret az olyannak fog elfogadni amilyen vagyok
2013. márc. 11. 11:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:47

én ezt csak a hülye wikipédia megfogalmazásra irtam ki. mert ebben a kategóriában valljuk be félreérthető. :D

amugynem hinném ,hogy az lenék, mert nem produkálok ilyen tüneteket.

Csak annyit, hogy vonzalmat érzek a szűk helyek iránt ;)

2013. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Prof Shevy nekem is az a bajom, mint neked, vonzódom a nők pitéjéhez. Akkor beteg vagyok?
2013. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a racionalitás, egyértelműség (semmi köntörfalazás, ámítás), amivel egy enyhén auti rendelkezik, még akár vonzó is lehet. Kissé férfias az aspergeres lányok gondolkodása.

Ugyanakkor a kommunikációs készségek sérültsége, egyfajta 'önfejűség', járulékos dolgok, az, hogy nem mindig érthető, hogy valami sértőleg hathat, a megszilárdult elvek problémákat (komoly problémákat) okozhatnak!!


Röviden: nem általánosítanék, tolerálnám, ha számomra tolerálható. :) A lánytól függ. És ne kapcsoljuk ki azért a külsőségeket se, az is fontos!

2013. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#2: nehezebb közösségben boldogulni, és ismerkedni egy autinak. Nem ugyanazokat a jelzéseket sugározzák, elutasítónak tűnnek, izgulnak, stb.

Sokan kihasználják/nák őket a naivságuk miatt!

Szóval azért ez nem egyszerű.

2013. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ambiciózus? Ha szeretne boldogulni a világban és ezért tesz is, akkor az annak számít?

Ha valami nagyon érdekli, és abban igen magasra tör?

Vagy a semmirekellő/lusta/sodródó ellentéteként szerepel?

Esetleg azt jelenti, hogy a lány a karrierjéért mindent feláldoz, illetve alárendel neki más dolgokat?

Nem mindegy.

2013. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, összejönnék ilyen lánnyal, ha kompatibilisek vagyunk, megértjük egymást, bírjuk egymás dolgait.

Ja, és ha külsőleg is rendben van. Azért ez egy feltételes dolog, próbálkozz fiúkkal - csak ne add könnyen magad (a szex sok egyéb tényezőt felülír :) - gondolom nem azt szeretnéd, ha a hátad mögött így beszélne rólad a barátaival: fullretard, de jó vele dugni...)

2013. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!